مشیری: وضعیت کاراته بانوان چنگی به دل نمی‌زند/ بازیکنان از کادر فنی حرف شنوی ندارند

مشیری: وضعیت کاراته بانوان چنگی به دل نمی‌زند/ بازیکنان از کادر فنی حرف شنوی ندارند
سرمربی سابق تیم ملی کاراته بانوان گفت: در روز‌هایی که کاراته دنیا در حال پیشرفت است، وضعیت بانوان کاراته ایران چنگی به دل نمی‌زند.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" مریم مشیری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص وضعیت کاراته بانوان اظهار داشت: وضعیت کاراته بانوان این روز‌ها چنگی به دل نمی‌زند و در روز‌هایی که کاراته دنیا در حال پیشرفت است، بانوان کاراته ایران در جا می‌زنند.
 
وی افزود: بانوان ما نیاز به کار بیشتر دارند و روشن است این سطح تمرین و روند آماده سازی جواب کاراته کا‌های ایران را نمی‌دهد. کاراته المپیکی شده، اما سطح بانوان ایران در حال حاضر المپیکی نیست.
 
سرمربی سابق تیم ملی کاراته بانوان در ادامه گفت: نباید نتایج بانوان را با تیم مردان مقایسه کنیم، چون دختران ایران خیلی دیر وارد میادین بزرگ بین المللی شدند. البته همین که به رقابت‌هایی مثل کاراته وان ترکیه اعزام می‌شوند، حرکت خوبی است.
 
مشیری در پاسخ به این سوال که کادر فنی در کسب نتیجه ضعیف در کاراته وان ترکیه تا چه اندازه تاثیر داشت، تصریح کرد: وقتی ملی‌پوشان از سرمربی تیم ملی بانوان که در سطح و رده خودشان است حرف‌شنوی نداشته باشند، نتیجه همین می‌شود. بازیکن باید گوش به فرمان سرمربی باشد وگرنه شرایط سخت خواهد شد.
   1397/3/22 10:36

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار