مسابقات کشوری کاراته به میزبانی همدان برگزار می‌شود

مسابقات کشوری کاراته به میزبانی همدان برگزار می‌شود
رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان گفت: مسابقات کشوری کاراته به میزبانی همدان برگزار می‌شود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محمد زنگنه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به میزبانی همدان در مسابقات قهرمانی کشوری کاراته اظهار داشت: امسال با توجه به برگزاری رویداد همدان ۲۰۱۸ میزبانی مسابقات قهرمانی کشوری کاراته در دو بخش بانوان و آقایان تیرماه در همدان برگزار می‌شود.
 
وی افزود: میزبانی مسابقات ورزشی در سطح بین‌المللی با حضور تیم‌های مختلف، شور و نشاط خاصی در سطح جامعه به‌خصوص در بین قشر جوان ایجاد می‌کند و می‌تواند تبلیغ بسیار خوبی برای جذب سایر گردشگران ورزشی باشد.
 
رئیس هیئت کاراته استان‌همدان با اشاره به سبک‌های فعال این رشته ورزشی در استان همدان گفت: رشته کاراته در استان‌همدان دارای ۲۲ سبک فعال در همین زمینه است که ۱۰ سبک آن به‌صورت آزاد و ۱۲ سبک آن به‌صورت کنترلی اجرا می‌شود.
 
زنگنه عنوان کرد: همچنین بیش از ۳ هزار کاراته کا در استان‌همدان به‌طور رسمی فعالیت می‌کنند.
 
وی با اشاره به فعالیت شهرستان‌های استان‌همدان بیان کرد: بیشتر شهرستان‌ها در استان‌همدان فعال هستند اما جای کار بیشتری وجود دارد و امیدواریم تمام شهرستان‌ها در رشته کاراته فعال شوند و ورزشکاران باتجربه‌ای را در دورافتاده‌ترین روستاها آموزش دهند.
 
رئیس هیئت کاراته استان‌همدان عنوان کرد: روزبه‌روز بر تعداد ورزشکارهای این رشته اضافه می‌شود و خانواده‌های همدانی استقبال خوبی از این رشته دارند.
 
زنگنه با اشاره به تعداد داوران گفت: در بخش بانوان یک داور و در بخش آقایان 2 داور در همدان فعال هستند.
 
وی یادآور شد: امیدواریم این داوران درجه آسیایی بگیرند و بتوانند ذخیره‌های ورزشی خوبی برای استان باشند.
   1397/3/22 14:37

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار