طباطبایی: تصمیمات آشوری بر اساس مصلحت ملی بوده است


در واکنش به اظهارات مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان فارس؛

طباطبایی: تصمیمات آشوری بر اساس مصلحت ملی بوده است

رئیس فدراسیون کاراته در واکنش به انتقادات مدیر کل ورزش و جوانان فارس، تصمیمات فدراسیون پیشین را بر اساس شرایط حاکم در آن زمان دانست.


رئیس فدراسیون کاراته در گفتگو با "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"، گفت: در نشست با کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گلایه هایی مطرح شد اما با توجه به شناختی که از آشوری دارم می دانم تصمیم وی بر اساس منافع کاراته و مصلحت بوده و قطعا تصمیمات اخذ شده در دوره قبل نیز بر اساس نگاه ملی صورت پذیرفته است.

طباطبایی در ادامه افزود: در مجمع هیات کاراته فارس نیز عنوان نمودم نگاه ما ملی است و قدردان تمامی مربیان چه آنها که گمنام هستند اما قهرمان ساز و چه آنها که در تیم ملی برای اقتدار کاراته ایران تلاش می کنند، هستیم چرا که هدف ما اهتزاز پرچم کشورمان در میادین پیش روست و به همین دلیل سعی خواهیم کرد با نگاه ملی در مسیر موفقیت تیم ملی گام برداریم.

رئیس فدراسیون کاراته همچنین عنوان کرد: درب فدراسیون کاراته به روی همه باز خواهد بود و بر همین اساس طی هفته های آتی در نشستی با بهرامی مربی پیشین تیم ملی، نقطه نظرات وی را نیز جویا خواهیم شد چرا که تصمیم داریم با نگرش ملی از تمامی سرمایه های کاراته در جهت تحقق اهداف و پیشبرد کاراته کشور استفاده نماییم.

نگارنده: لاله خالق


 
   1398/2/14 12:17

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار