آشوری: کاراته ایران ظرفیت خود را نشان داد

آشوری: کاراته ایران ظرفیت خود را نشان داد
دبیر فدراسیون کاراته و رئیس سازمان تیم های ملی گفت: کاراته ایران با موفقیت در لیگ جهانی، بار دیگر ظرفیت بالای خود را نشان داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محسن آشوری پس از قهرمانی تیم ملی کاراته ایران در مرحله پنجم لیگ جهانی که به میزبانی ترکیه برگزار شد، امروز (سه شنبه) در گفت وگو با ایرنا یادآور شد: در مرحله قبلی لیگ جهانی که به میزبانی هلند برگزار شد به دلیل نداشتن اردوهای کافی، عملکرد خوبی نداشتیم.

وی افزود: بلافاصله برنامه ریزی دقیق صورت گرفت و عزم همه برای جبران نتایج هلند جزم شد که با تلاش «شهرام هروی» به عنوان سرمربی و همکارانش و همچنین ملی پوشان، در ترکیه به بهترین نتایج رسیدیم.

آشوری با بیان اینکه عملکرد تیم ایران در لیگ جهانی ترکیه موجب شد تا بار دیگر نگاه جهانیان به کاراته ایران معطوف شود، گفت: امیدوارم با آرامش موجود در فدراسیون در رویدادهای مهم پیش رو اعم از قهرمانی آسیا، بازی های آسیایی و قهرمان جهان بار دیگر به موفقیت برسیم.

وی در مورد عملکرد درخشان نفرات جوان تیم کاراته ایران و پوست اندازی این رشته، توضیح داد: کاراته ایران ظرفیت بالایی دارد و جوانان این مساله را در حضور بزرگان ثابت کردند. 

آشوری با اعلام این خبر که فهرست تیم ملی برای حضور در قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی امروز (سه شنبه) اعلام خواهد شد، اظهار داشت: در فهرستی که از سوی سرمربی اعلام خواهد شد، برخی اوزان نیاز به انتخابی ندارند، چرا که عملکردها مشخص است.
 
رئیس سازمان تیم های ملی، عنوان کرد: انتخاب ترکیب، حق سرمربی است و همه باید به آن احترام بگذارند، چرا که در نهایت سرمربی پاسخگوی عملکرد هر تیمی خواهد بود. وظیفه ما این است که به عنوان مسئولان فدراسیون حمایت کنیم و شرایط را برای موفقیت تیم فراهم سازیم، ضمن اینکه شرایط را بررسی می کنیم تا انتخاب نفرات بر اساس چارچوب ضوابط مشخصی باشد.
   1397/3/22 15:44

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار