پورشیب: کادرفنی تیم ملی باید روی حرف خود بماند/ دلیلی ندارد در کومیته تیمی حضور داشته باشم/ چرا باید چوب رفاقت‌ها را بخورم

پورشیب: کادرفنی تیم ملی باید روی حرف خود بماند/ دلیلی ندارد در کومیته تیمی حضور داشته باشم/ چرا باید چوب رفاقت‌ها را بخورم
کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: عملکرد من در مسابقات سال ۲۰۱۸ مشخص است و هیچ کسی نمی‌تواند منکر آن باشد و کادرفنی باید روی حرف خود بماند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" ذبیح‌الله پورشیب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص کسب یک مدال دیگر در مسابقات لیگ جهانی کاراته اظهار داشت: در سال 2018 در سه مرحله مسابقات لیگ جهانی حضور داشتم و در مجموع به یک مدال طلا، یک برنز و یک عنوان پنجمی دست یافتم و فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتم. سطح مسابقات لیگ جهانی استانبول نیز خوب بود و من با یک اشتباه و غفلت از حضور در دیدار نهایی بازماندم و به مدال برنز رسیدم. 
 
وی با ابراز ناراحتی از عدم حضور در ترکیب کومیته انفرادی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: من نمی‌دانم چرا برخی مسائل فقط باید سر من خالی شود. طبق گفته کادرفنی تیم ملی قرار بود هر کسی در مجموع مسابقات سال 2018 بهترین عملکرد را داشت در ترکیب تیم مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی فیکس شود. این گفته کادرفنی بود که بارها و بارها در رسانه‌ها عنوان شد اما حالا کادرفنی تصمیم گرفته است من را از قهرمانی آسیا کنار بگذارد و تنها به بازی‌های آسیایی اعزام کند.
 
کاپیتان تیم ملی کاراته تصریح کرد: وقتی از کسب بهترین نتیجه صحبت شده است چرا فقط این رفتار با وزن من صورت گرفته است. عملکرد من در مسابقات سال 2018 مشخص است و هیچ کسی نمی‌تواند منکر آن باشد. وقتی کادرفنی تیم ملی حرفی زده است باید روی حرف خود بماندو حرف خود را تغییر ندهد. البته این رفتار در گذشته نیز بارها و بارها در مورد من اتفاق افتاده و با دلیل نیز می‌توانم در این خصوص صحبت کنم.
 
پورشیب با اعلام پیگیری اعتراض خود از طریق کادرفنی و فدراسیون کاراته گفت: قطعا با کادرفنی و فدراسیون کاراته در این خصوص صحبت خواهم کرد تا ببینم به چه دلیلی صحبت‌های کادرفنی تنها در مورد وزن من تغییر کرده است. چرا من باید چوب رفاقت‌ها را بخورم و آیا دلیل آن سکوت و احترام من به همه است. در اردوهای تیم ملی یک جلسه غیبت نداشتم و تحت هر شرایطی و با بیماری تمرین کردم و از زیر هیچ تمرینی فرار نکردم.
 
وی در خصوص حضور در ترکیب کومیته تیمی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: وقتی حق را به حقدار نمی‌دهند دلیلی ندارد در کومیته تیمی نیز حضور داشته باشم.

   1397/3/22 17:39

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار