توضیحات پورشیب در خصوص طرح سوال از کادرفنی تیم ملی کاراته

توضیحات پورشیب در خصوص طرح سوال از کادرفنی تیم ملی کاراته
کاپیتان تیم ملی کاراته با ارسال متنی برای خبرگزاری تسنیم به ارائه توضیحاتی در خصوص مصاحبه خود پرداخت.

 
 به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم، به دنبال اعلام ترکیب تیم ملی کاراته از سوی کادرفنی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی جاکارتا، ذبیح الله پورشیب در مصاحبه‌ای با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، به طرح سوالاتی از کادرفنی تیم ملی پرداخت. 
 
بعد از این اتفاق، کاپیتان با اخلاق تیم ملی کاراته به گفت‌و‌گو با سرمربی تیم ملی پرداخت و با ارسال متنی به ارائه توضیحاتی در خصوص مصاحبه خود پرداخت که در زیر می‌خوانید.
 
با عرض سلام و ادب خدمت مسئولان فدراسیون، کادرفنی و جامعه کاراته ایران 
 
با توجه به شرایط پیش آمده در خصوص ترکیب تیم ملی کاراته برای بازی‌های آسیایی جاکاراتا و قهرمانی آسیا سوالاتی در ذهن بنده ایجاد شده بود که در مصاحبه‌ای با خبرگزاری تسنیم به آنها اشاره کردم. در این مصاحبه نیز اشاره کردم که باید در خصوص تصمیم کادرفنی برای عدم حضور در مسابقات قهرمانی آسیا صحبت تا برخی از ابهامات از ذهن من برطرف شود. 
 
با توجه به اینکه عملکرد من در مسابقات سال 2018 بسیار خوب بوده است، دوست داشتم که در تمامی مسابقات حضور داشته باشم اما حالا بعد از جلسه با کادر فنی و شنیدن توضیحات احساس می‌کنم که شاید تصمیم من برای حضور در تمام مسابقات تا اندازه‌ای احساسی بوده است و صلاح بر این  بوده که از دو رویداد آسیایی فقط در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور داشته باشم.
 
کادر فنی تیم ملی نیز اعتقاد دارد ما باید از تمام انرژی خود در بازی‌های آسیایی استفاده کنیم تا بتوانیم بهترین مدال‌ها رابرای جامعه ورزش و کاراته ایران کسب کنیم. همانطور که می‌دانید مسابقات قهرمانی آسیا در اردن نیز قبل از بازی‌های آسیایی برگزار خواهد شد و فاصله زمانی کمی بین دو رویداد قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی وجود دارد. با توجه به این شرایط نیز کادرفنی تیم ملی تصمیم گرفته است که از نفرات جوانتر تیم ملی در اردن استفاده کند. 
 
لازم به ذکر است که ما برای حضور در هر مسابقه، مجبوریم کیلوهای زیادی وزن کم کنیم و این مساله می‌تواند بر عملکرد ما تاثیرگذار باشد.  به همین دلیل با شنیدن توضیحات کادر فنی قانع شدم و فکر می‌کنم تصمیم درستی گرفته شده است. علاوه بر این ما بعد از مسابقات بازی‌های آسیایی چندین تورنمت مهم دیگر مانند کاراته وان آلمان و مسابقات قهرمانی جهان را دریش داریم که عملکرد موفق در آنها تاثیر بسیار زیادی بر ارتقا رنکینگ جهانی ما و کسب سهمیه مسابقات المپیک دارد.  همه این شرایط باعث خواهد شد که برنامه‌ریزی درستی از سوی کادرفنی تیم ملی طراحی شوذ تا ما ضمن عملکرد موفق برای کاراته ایران، خود را نیز خسته نکنیم.
 
در پایان باید از کادر فنی  تیم ملی و مسئولان فدراسیون کاراته خصوصا جناب آقای فرجی رئیس فدراسیون کاراته، جناب آقای هروی سرمربی تیم ملی کاراته و همچنین جناب آقای محسن آشوری مدیر تیم‌ ملی کاراته تشکر می‌کنم و امیدوارم همچون گذشته با حمایت جامعه کاراته بهترین عملکرد و موفقیت‌ها را همچون سالیان گذشته برای کاراته ایران داشته باشیم.

   1397/3/22 23:11

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار