تمرینات مازیار الهامی با علی اکبری/ تمرین برای شکست فایتر داغستانی


تمرینات مازیار الهامی با علی اکبری/ تمرین برای شکست فایتر داغستانی

مازیار الهامی کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان برای بهتر شدن شرایط فنی و رسیدن به اوج آمادگی جهت مبارزه کردن با حریف دغستانی با امیرعلی اکبری تمرین می‌‌کند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مازیار الهامی دارنده نشان برنز مسابقات جهانی کاراته که فعالیت خود را در مسابقات MMA به صورت حرفه‌ای آغاز کرده‌، قرار است 23 روز آینده در چارچوب رقابت‌های سازمان ACA به مصاف حریف داغستانی برود.

الهامی باید در کشور آذربایجان و در شهر باکو به مصاف این فایتر برود و به همین دلیل این روزها الهامی برای بهتر شدن شرایط فنی خود در کنار امیرعلی اکبری و دیگر قهرمانان این رشته تمرین می‌کند. اخیرا علی اکبری با سازمان UFC قرارداد بسته است.

الهامی تقریبا نزدیک به سه سال است در رشته MMA به صورت حرفه‌ای تمرین می‌کند. این ورزش یک رشته ترکیبی از کشتی، بوکس و جوجیتسو است. الهامی سال‌های زیادی به عنوان کاپیتان تیم ملی کاراته مدال‌های زیادی را در مسابقات جهانی و آسیایی کسب کرده‌ و تنها کاراته‌کایی است که از سال ۲۰۰۲ تا سال ۲۰۱۲ در ۶ دوره مسابقات جهانی شرکت کرده‌ است.

 کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران اواخر سال گذشته در شهر استانبول به مصاف نماینده ترکمنستان رفت و این فایتر را شکست داد. الهامی فروردین ماه سال جاری نیز در کشور تایلند به مصاف فایتر تایلندی رفت و حریف خود را ضربه فنی کرد.

انتهای پیام/


 
   1398/2/23 11:30

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار