مربی و کاراته‌کاهای کردستانی به مسابقات جهانی ترکیه اعزام می‌شوند


مربی و کاراته‌کاهای کردستانی به مسابقات جهانی ترکیه اعزام می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: «کیژان فقیری، هانا امیری، شادی شریعتی و کیوان بابان به‌عنوان ورزشکار و سهیلا چراغی و نگارحسینی در سمت مربی در رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان ترکیه حضور پیدا می‌کنند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ حامد جولائی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، اظهار داشت: دومین مرحله رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان سری A از روز جمعه 27 اردیبهشت‌ماه با حضور کاراته‌کاهای سراسر جهان در ترکیه آغاز می‌شود.

وی افزود: در این مسابقات که با حضور یک‌هزار و 811 کاراته‌کا به نمایندگی از 101 کشور سراسر جهان برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگان به‌مدت سه روز در اوزان مختلف به میزبانی شهر استانبول ترکیه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان ادامه داد: نگار حسینی به‌عنوان مربی تیم‌ملی بانوان و کیوان بابان کاراته‌کای کردستانی نیز به‌عنوان ورزشکار وزن 84- کیلوگرم رده سنی بزرگسالان در قالب تیم‌ملی در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

وی گفت: کیژان فقیری، هانا امیری و شادی شریعتی دو کاراته‌کای جوان کردستانی نیز با مربیگری سهیلا چراغی مربی کردستانی این رشته به‌صورت آزاد در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

جولائی خاطرنشان کرد: ملی‌پوشان کشورمان عصر روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه به منظور حضور در دومین دوره رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان تهران را به مقصد استانبول ترک خواهند کرد.

انتهای پیام/


   1398/2/24 23:27

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار