پنج کاراته کار نونهال زنجانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

پنج کاراته کار نونهال زنجانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: پنج کاراته کار نونهال منتخب این استان از سوی فدراسیون این رشته ورزشی به مرحله نخست اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" اکبر نوروزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردوی انتخابی تیم ملی از 29 خرداد جاری تا 2 تیر امسال در خراسان رضوی برپا خواهد شد.

وی اظهار کرد: در این اردو 114 کاراته کار نونهال از استان های مختلف حضور خواهند داشت که در صورت موفقیت در مسابقات درون اردویی به مرحله دوم این اردو راه خواهند یافت.

نوروزی افزود: سروش سلیمی و علیرضا پرتوی در وزن 42-، سید کیارش موسوی در وزن 57-، محمد سعیدی آزاد در وزن 63-و ابوالفضل نعمتی در وزن 70 - کیلوگرم، کاراته کاران زنجانی دعوت شده به این مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی هستند.

دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: در زمان حاضر قریب 170 نونهال زنجانی در این رشته ورزشی فعال هستند که حدود 70 نفر آنان دختر و مابقی نیز پسر هستند. 
 
نوروزی با بیان اینکه ورزش کاراته در تمام شهرستانهای این استان فعال است افزود: پارسال تعداد یک هزار و 400 نفر به صورت بیمه شده در این رشته ورزشی زنجان فعال بودند و 800 کاراته کار دیگر نیز دارای کارت بیمه ورزشی روستایی بودند.
   1397/3/23 11:03

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار