کاراته کا استان مرکزی فینالیست شد


کاراته کا استان مرکزی فینالیست شد

در اولین روز از دومین مرحله لیگ سری آ که در شهر استانبول ترکیه ، صالح اباذری ورزشکار استان ،در وزن به اضافه 84 کیلوگرم فینالیست شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ در اولین روز از دومین مرحله لیگ سری آ که در شهر استانبول ترکیه با حضور 1813 کاراته کا از 102 کشور برگزار شد، صالح اباذری ورزشکار استان ،در وزن به اضافه 84 کیلوگرم فینالیست شد.

اباذری در اولین دیدار خود ۲ بر صفر آنجلا وسیچ از کرواسی را شکست داد، در بازی دوم ۳ بر صفر بوگدان تریکوز از صربستان را برد و سپس یک - صفر از سد سیمونه مارینو کاراته کای ایتالیایی گذشت.
این ورزشکار اراکی ، در چهارمین مسابقه خود ، ۳ صفر،صادق سنچولی را برد و در پنجمین مبارزه 3 بر صفر الکساندر کولوکوف از روسیه را شکست داد و بالاخره در نیمه نهایی با نتیجه 7 - صفر بر ایمان سنچولی از ایرلند شمالی غلبه کرد و به دیدار فینال راه یافت .

ملی پوش کاراته استان ،برای کسب عنوان قهرمانی با گوگیتا آرکانیا از گرجستان پیکار می کند.
همچنین ،در کاتای انفرادی مردان نیز دیگر نماینده ورزش استان ، ابوالفضل شهرجردی در گروه 16 با حریفانی از ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، الجزایر، اسلوونی، ژاپن، سوئیس، مقدونیه، چین تایپه، هلند، آذربایجان و روسیه مبارزه کرد و بعد از کسب امتیاز 23.86 از گردونه رقابتها کنار رفت و نتوانست به دور بعد صعود کند.

 
   1398/2/28 23:51

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار