مسابقات قهرمانی کاراته "جام رمضان" در رشت برگزار شد

مسابقات قهرمانی کاراته "جام رمضان" در رشت برگزار شد
مسابقات قهرمانی کاراته "جام رمضان" در پباده راه فرهنگی شهر رشت برگزار شد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، مسابقات قهرمانی کاراته "جام رمضان" شب گذشته در پیاده راه فرهنگی شهر رشت و با حضور جمع کثیری از مردم، مسئولان استانی و پیشکسوتان این رشته ورزشی برگزار شد.
 
استاندار گیلان در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران ضمن تجلیل از برگزارکنندگان این مراسم اظهار داشت: استان گیلان جایگاه بسیار خوبی در رشته ورزشی کاراته دارد.
 
مصطفی سالاری با اشاره به علت برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته "جام رمضان" در ساعاتی از شب و در پیاده‌راه فرهنگی رشت عنوان داشت: این طرح در راستای اجرای طرح "شب‌های روشن رشت" در این زمان و مکان برگزار می‌شود.
 
نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر لزوم اجرای هرچه بهتر طرح رشب‌های روشن رشت" گفت: توسعه فضاهای ورزشی و حمایت از ورزشکاران امسال در دستورکار دولت قرار دارد.
 
رئیس هیئت کاراته استان گیلان نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت با اشاره به اهداف این دوره از مسابقات تصریح کرد: مسابقات کاراته آزاد "جام رمضان" با هدف اجرای طرح "شب‌های روشن رشت" در این زمان برگزار شد.
 
رضا رسولی ورزش کاراته ترکیبی از قدرت و تمرکز دانست و خاطرنشان کرد: برگزاری این مسابقات در مکانی عمومی مانند پیاده راه فرهنگی رشت سبب آشنایی مردم با این رشته ورزشی و جذب آن برای یادگیری آن می‌شود.
 
به گزارش تسنیم، در پایان این مسابقات از نفرات برگزیده با حضور استاندار گیلان، نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر رشت تجلیل و تقدیر به‌عمل آمد.

   1397/3/26 11:53

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار