برپایی اردوی تیم ملی کارگران در انزلی؛

صحرانورد: به دنبال نتایج ماندگار در تاتامی جهانی هستیم/ درگذشت نوید محمدی تلخ ترین خبر بود


برپايي اردوي تيم ملي کارگران در انزلی؛

صحرانورد: به دنبال نتايج ماندگار در تاتامی جهاني هستیم/ درگذشت نوید محمدی تلخ ترین خبر بود

سرپرست تيم ملي کاراته کارگران، ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت نابهنگام نوید محمدی قهرمان ارزنده کاراته ایران به جامعه کاراته، از آغاز اردوی تیم ملی کاراته کارگران در انزلی خبر داد.


عبدالرضا صحرانورد در گفت و گو با "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان كاراته" ضمن تسلیت به خانواده زنده یاد نوید محمدی، اظهار داشت: درگذشت نابهنگام قهرمان جوان و با اخلاق کاراته ایران، همه جامعه کاراته را به سوگ نشاند و قلب همه را به درد آورد و یقینا شوک حاصل از فقدان این قهرمان تا ابد در یادها می ماند.

سرمربی تیم ملی کاراته کارگران در خصوص اردوی آمادگی این تیم گفت: روز گذشته دومین مرحله اردوی متمرکز در انزلی آغاز شده و در مجموع شاهد روند رو به رشد فنی قهرمانان ملی پوش هستیم.

وی در ادامه افزود: حسین یوسفی عطا در وزن ۶۰_ کیلوگرم، علی رحیمی در وزن ۶۷_ کیلوگرم، مجتبی کامیاب در وزن ۷۵_ کیلوگرم، بهنام محمدی در وزن ۸۴_ کیلوگرم و مجید اکبرزاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم پنج ملی پوشی هستند که تیم ملی کاراته کارگران را در رقابت های قهرمانی جهان همراهی خواهند کرد.

صحرانورد در خصوص روند آماده سازی تیم ملی گفت: بدلیل زمان کوتاهی که در اختیار داشتیم اردوهای تیم ملی را به صورت متمرکز و غیر متمرکز برگزار نمودیم تا علاوه بر سه مرحله اردو بتوانیم روند تمرینی ملی پوشان را در خارج از اردو نیز تحت نظر داشته باشیم ضمن اینکه ملی پوشان تمرینات بدنسازی خود را زیر نظر حسین کوهی مربی بدنساز تیم ملی دنبال می کنند.

سرمربی تیم ملی کارگران در خصوص پیش بینی اش از نتایج گفت: با توجه به اینکه این دور نخستی است که رقابت های جهانی در بخش کاراته برگزار می شود اطلاعات چندانی از سطح فنی سایر کشورها نداریم اما با آمادگی کامل در این رویداد حضور خواهیم داشت و بدنبال ثبت نتایج ماندگار هستیم.

صحرانورد با اشاره به اینکه در این دوره از رقابت های قهرمانی جهان کارگران، اولین دوره مسابقات در بخش کاراته برگزار می شود، گفت: اگر این دوره نخستین رقابت های جهانی کارگران نبود می توانستیم از طریق فیلم ها و یا اطلاعات شرکت کنندگان برنامه ریزی بهتری داشته باشیم اما با این حال همه تلاش من به همراه کادر فنی و ملی پوشان کسب نتایج درخشان در اسپانیا است.

سرپرست تیم ملی در خصوص عدم حضور بانوان و کاتا در این دوره از رقابت ها اذعان داشت: با توجه به اینکه کاراته در این دوره از رقابت ها برای اولین بار حضور خواهد داشت که البته برای این حضور رمضی رئیس فدراسیون ورزش های کارگری بسیار تلاش نمود و رایزنی گسترده ای انجام داد که جا دارد از ایشان و همه مسئولان فدراسیون ورزش های کارگری قدردانی کنم اما بدلیل فرصت کوتاهی که در اختیار داشتیم نتوانستیم هماهنگی ها و همچنین اقدامات لازم جهت جذب اسپانسر را انجام دهیم به همین دلیل شرایط اعزام بانوان و همچنین کاتا میسر نشد که انشاالله با برنامه ریزی سعی خواهیم کرد تا در دوره ها آتی با ترکیب کامل در کاتا و کومیته در هر دو بخش بانوان و آقایان حضور یابیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: آخرین مرحله اردو که متصل به اعزام خواهد بود از ۴ تا ۱۰ تیرماه در مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی برگزار خواهد شد و سپس عازم اسپانیا خواهیم شد تا در ششمین دوره رقابت‌های جهانی ورزش کارگران که از ۱۱ تا ۱۶ تیر در شهر تورتوسا اسپانیا برگزار می گردد، حضور یابیم.

عبدالرضا صحرانورد در خاتمه افزود: جا دارد ضمن قدردانی از رمضی رئیس فدراسیون ورزشهای کارگری از اکبر اسد زاده مربی و حسین کوهی مربی بدنساز تیم ملی کاراته کارگران نیز تشکر نمایم همچنین باید از مسئولان مجموعه رفاهی و تفریحی سنگاچین انزلی نیز قدردانی نمایم که شرایط بسیار خوبی را در این مرحله از اردو فراهم نمودند.

نگارنده: لاله خالق


 
   1398/3/21 22:25

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار