27 خرداد ماه؛

انتخابی اوزان 55- و67- کیلوگرم بزرگسالان برگزار می شود


27 خرداد ماه؛

انتخابي اوزان 55- و67- كيلوگرم بزرگسالان برگزار مي شود

سرمربي تيم ملي كاراته بزرگسالان از برگزاري رقابت انتخابي در اوزن 55- و 67- كيلوگرم بزرگسالان براي حضور در پيكارهاي آسيايي در روز 27خرداد ماه در سالن شهيد كبگانيان تهران خبر داد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ سيدشهرام هروي سرمربي تيم ملي كاراته بزرگسالان در همين ارتباط به روابط عمومی فدراسیون، گفت: همانطور كه از شروع اردوهاي سال گذشته اعلام كرده بوديم مهمترين معيار انتخاب بازيكنان براي رقابتهاي قهرماني آسيا، در ابتدا رنكينگ المپيكي و سپس شرايط اردويي و عملكرد بازيكنان در 6 مرحله ليگ جهاني 2019 خواهد بود و در نهايت هم با نظر كادر فني نفرات اعزامي معرفي و انتخاب مي شوند.

وي افزود: در جمع بندي نهايي، كادر فني مجيد حسن نيا را در وزن 60- كيلوگرم، بهمن عسگري را در وزن 75- كيلوگرم و سجاد گنج زاده را در وزن 84+ كيلوگرم براي رقابتهاي قهرماني آسيا انتخاب و فيكس كرد. اما نفرات اوزان 55-، 67- و 84- كيلوگرم پس از برگزاري مبارزه انتخابي مشخص خواهد شد.

هروي با اشاره به برگزاري مسابقه انتخابي در روز 27 خرداد ماه، گفت: با توجه به اينكه در وزن 55- كيلوگرم بازيكني در اردو حضور نداشته، بنابراين در اين روز نفرات اول تا سوم قهرماني كشور(رضا روشن ، بهنام دهقان زاده، سینا جلیلیان و علی حسین ایوبی نژاد) با هم به رقابت مي پردازند تا در نهايت 2 نفر اول و دوم وارد اردو شوند. در وزن 67- كيلوگرم هم بعد از جمع بندي تصيم گرفته شد نفرات اول تا سوم كشوري(عبدالله ولدی، علیرضا شیرصفت، شاهین خزایی و رضا عنایتی) با هم رقابت كنند تا در نهايت يك نفر به اردو راه يابد.

سرمربي تيم ملي كاراته گفت: بعد از برگزاري انتخابي، اردوي تيم ملي از روز 28 خرداد ماه با حضو نفرات راه يافته به اردو به اضافه اردونشنيان فعلي( مجيد حسن نيا در وزن 60- كيلوگرم، امير مهدي زاده، هامون درفشي پور، امير رضا ميرزايي و سيدعلي كريمي در وزن 67- كيلوگرم، بهمن عسگري و علي اصغر آسيابري در وزن 75- كيلوگرم، ذبيح اله پورشييب، مهدي خدابخشي و مهدي قراري زاده در وزن 84- كيلوگرم و سجاد گنج زاده و صالح اباذري در وزن 84+ كيلوگرم) آغاز مي شود.

وي در پاسخ به اين سوال كه نفرات نهايي 3 وزن ديگر در چه تاريخي فيكس خواهند شد، گفت: مرحله دوم و نهايي انتخابي 8 تيرماه برگزار خواهد شد. در اين مرحله در وزن 55- بين دو نفر راه يافته به اردو(انتخابي 27 خرداد ماه)، در وزن 67- كيلوگرم انتخابي بين نفرمنتخب روز 27 خرداد ماه با 4 اردونشين تيم ملي(امير مهدي زاده، هامون درفشي پور، امير رضا ميرزايي و سيدعلي كريمي) و در وزن 84- كيلوگرم رقابت انتخابي بين 3 نفر حاضر در اردو(ذبيح اله پورشييب، مهدي خدابخشي و مهدي قراري زاده) برگزار خواهد شد تا در نهايت يك نفر در هر وزن گزينش شده و براي مسابقات قهرماني آسيا انتخاب شود.

هروي در پايان گفت: وزن كشي مسابقات در روز برگزاري رقابتها و بدون ارفاق وزني انجام مي شود.

امتيازات كاراته كاها در ليگ هاي سال 2019 :

۱. مجید حسن نیا در وزن ۶۰_ کیلوگرم ۱۴۳۲.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۲. امیر مهدی زاده در وزن ۶۷_ کیلوگرم ۲۷۷.۵ امتیاز از ۳ مسابقه
۳. هامون درفشی پور در وزن ۶۷_ کیلوگرم ۵۸۵ امتیاز از ۵ مسابقه
۴. امیر رضا میرزایی در وزن ۶۷_ کیلوگرم ۵۹۲.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۵. سید علی کریمی در وزن ۶۷_ کیلوگرم ۷۶۵ امتیاز از ۲ مسابقه
۶. بهمن عسگری در وزن ۷۵_ کیلوگرم ۲۱۹۷.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۷. علی اصغر آسیابری در وزن ۷۵_ کیلوگرم ۱۳۱۲.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۸. ذبیح ا... پورشیب در وزن ۸۴_ کیلوگرم ۱۶۸۷.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۹. مهدی خدابخشی در وزن ۸۴_ کیلوگرم ۱۴.۲.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۱۰. مهدی قراری زاده در وزن ۸۴_ کیلوگرم ۱۶۸۷.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۱۱. سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم ۲۷۲۲.۵ امتیاز از ۶ مسابقه
۱۲. صالح اباذری در وزن ۸۴+ کیلوگرم ۲۵۵۷.۵ امتیاز از ۶ مسابقه


 
   1398/3/22 16:18

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار