نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته در گلستان برگزار می‌شود‌


 نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته در گلستان برگزار می‌شود‌

رئیس هیئت کاراته ‌گلستان گفت: نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته و مسابقات قهرمان دختران و پسران کشور سبک گوجوریو برای اعزام به رقابت‌های ۲۰۱۹ مالزی، تیرماه امسال در استان ‌برپا می‌شود.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، اسماعیل جبله صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به چند برنامه مهم کاراته در استان در تیرماه اظهار داشت: نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته و مسابقات قهرمان دختران و پسران کشور سبک گوجوریو برای اعزام به رقابت‌های 2019 مالزی، تیرماه امسال در استان گلستان برپا می‌شود.

وی افزود: اردوی تیم ملی کاراته نونهالان و نوجوانان پسر، استعدادهای برتر کشور از 12 تا 14 تیر ماه در مجموعه ورزشی دخانیات گلستان زیر نظر کادر فنی تیم ملی با حضور تیم منتخب گلستان برپا می‌شود.

رئیس هیئت کاراته استان گلستان اظهار کرد: همچنین مسابقات قهرمانی پسران و دختران کشور اعزامی به رقابت‌های جهانی مالزی سبک گوجوریو کن بوکان 27 و 28 تیرماه به میزبانی گنبدکاووس برگزار می‌شود.

جبله گفت: چهارمین دوره المپیاد کاراته پسران و دختران استان 6 و 13 تیرماه در رده نونهالان و نوجوانان در شهرهای فاصل‌آباد و آزادشهر برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: همچنین برگزاری مسابقات قهرمانی سبک‌های آزاد استان هم از مهم‌ترین برنامه های پیش‌بینی شده در تیرماه امسال است.

جبله افزود: در سال 98 با تدوین برنامه‌های راهبردی کیفی و کمی و هدفمند در شورای برنامه‌ریزی برای کاراته گلستان در همه سطوح قهرمانی و آموزشی در 2 بخش پسران و دختران در کنار برنامه‌های جاری پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/


 
   1398/3/26 08:10

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار