رئیس هیأت کاراته کرمانشاه: تیم کاراته بانوان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیدند


رئیس هیأت کاراته کرمانشاه: تيم كاراته بانوان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی كشور خوش درخشیدند

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه گفت: تيم كاراته سبک شوتوكان ساساكی‌‌ها بانوان استان با کسب 14 نشان طلا و تیم اعزامی سبک کن‌شین‌کان کاراته کرمانشاه با کسب هشت مدال طلا در در مسابقات قهرمانی كشورخوش درخشیدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ ناصر محمد‌صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: تیم کاراته سبک شوتوکان ساساکی‌ها استان در مسابقات قهرمانی کشور که در استان تهران بر گزار شد، خوش درخشیدند.

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه ادامه داد: این تیم در این دور از رقابت‌ها موفق به کسب 14 نشان طلا، هشت مدال نقره و  6 گردن‌آویز برنز شد و توانست مقام دوم تیمی را از آن خود کند.

وی با اشاره به اسامی مدال‌آوران طلای تیم کاراته سبک شوتوکان ساساکی‌ها استان در مسابقات قهرمانی کشور، ادامه داد: سارا شهسواری، دیلان حیدری، شایسته محمدی، شیلان عبدی، سمانه ناصری، مبینا باباخانی، سما قنبری‌یان، سحر قنبری‌یان، مهنا نظرآبادی، فاطمه فاضلی، ساینا امینی‌خواه و نارین امینی‌خواه در این بازی‌ها 14 نشان طلا را از آن خود کردند.

این مسؤول به تیم اعزامی سبک کن‌شین‌کان کاراته استان کرمانشاه به مربیگری فرهمند در مسابقات قهرمانی کشور اشاره و بیان کرد: این تیم نیز با کسب هشت گردن‌آویز طلا، پنج مدال نقره و 9 نشان برنز، مقام دوم تیمی در استان تهران را کسب کرد.

انتهای پیام/

 
   1398/4/3 11:59

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار