هدفم کسب موفقیت در مسابقات المپیک توکیو 2020 است


هدفم کسب موفقیت در مسابقات المپیک توکیو 2020 است

مربی کاراته کرمانشاه پس از اضافه شدن به کادر فنی تیم ملی، گفت: هدف اصلی بنده از اضافه شدن به کادر فنی تیم ملی کاراته بانوان، کسب موفقیت در مسابقات المپیک توکیو در سال 2020 است.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ سمیرا ملکی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از کرمانشاه، اظهار داشت: در ادوار گذشته، پیش از این بارها پیشنهاد حضور در کادر فنی تیم ملی به اینجانب شده بود که قبول نکرده بودم، اما در شرایط فعلی با توجه به آشنایی با تیم انتخاب شده برای شرکت در المپیک و آشنایی با روحیات کادر فنی با افتخار در کنار تیم حاضر هستم.

این مربی کاراته در کرمانشاه با بیان این نکته که مسائل مالی در رد و یا قبول پیشنهاد او هیچ تاثیری ندارد، گفت: شرایط مالی فدراسیون کاراته با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی در شرایط نامناسبی نسبت به قبل قرار گرفته است و از طرفی براساس مذاکرات انجام شده با فدراسیون کاراته ممکن است شرایط مالی کادر فنی بیش از پیش سخت‌تر باشد و این مسائل بدان معناست که شرایط مالی هیچ تاثیری در موافقت من با حضور در کنار تیم نداشته است.

ملکی‌پور ادامه داد: با توجه به شناختی که از روحیه ورزشکاران حاضر در تیم ملی دارم و بسیاری از آن‌ها از دوستان بنده هستند که سال‌ها با هم در قالب تیم ملی تمرین کرده‌ایم خوشحال هستم که در قالب کادر فنی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران می‌توانم به کشورم خدمت کنم.

این کاراته‌کا کرمانشاهی در پاسخ به این سئوال آغاز مربیگری حرفه‌ای در قالب تیم اعزامی به المپیک برای نخستین بار سخت نیست، گفت: سال‌ها در قالب تیم ملی کاراته در مسابقات معتبر مختلفی شرکت کرده‌ام و این در حالی است که چندین سال از حضور من به عنوان مربی در کاراته سپری می‌شود، اما قبول دارم مسؤولان فعلی ما بسیار سخت و سنگین است و انتظارات بسیار زیادی از تیم وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: مسؤولان فدراسیون کاراته اعلام کرده‌اند از این کادر فنی کاملا حمایت خواهند کرد و امیدواریم با تلاش و کوشش ورزشکاران تیم و کادر فنی که زیر نظر ستاره موسوی، سرمربی تیم فعالیت می‌کند به موفقی لازم در المپیک 2020 دست پیدا کنیم.

انتهای پیام


 
   1398/4/3 12:23

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار