احمد کریمی راد: دختران کاراته‌کای ایلامی عناوین برتر رقابت‌های مالزی را کسب کردند


احمد کریمی راد: دختران کاراته‌کای ایلامی عناوین برتر رقابت‌های مالزی را کسب کردند

رئیس هیات کاراته ایلام گفت: ۲ دختر کاراته کای ایلامی در رقابت های ۲۰۱۹ کاراته بین‌المللی مالزی موفق به کسب مدال های رنگارنگ برای کشور شدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ احمد کریمی راد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اسماً و اسرا کریمی راد در مسابقات بین‌المللی مالزی جام افسانه موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره انفرادی و مدال طلا تیمی شدند.

وی افزود: اسرا کریمی راد در رده سنی نوجوانان وزن مثبت ۵۴ مدال طلا انفرادی و مدال طلا تیمی رده سنی نوجوانان و جوانان و اسماً کریمی راد در رده سنی جوانان وزن منفی ۵۹ کیلو گرم مدال نقره انفرادی و مدال طلا تیمی رده سنی نوجوانان و جوانان را کسب نمودند.

کریمی راد یادآور شد: ششمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته با عنوان جام افسانه به میزبانی مالزی به انجام رسید و تعداد ٦٨٨ کاراته‌کا از کشورهای مالزی، ایران، سوریه، نپال، برونئی، هندوستان، کویت، سنگاپور، اندونزی و پاکستان کوالالامپور برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز رقابت کردند.

به گزارش ایرنا، ورزش‌های رزمی در استان ایلام مطلوب و مورد علاقه عموم مردم هستند به خصوص اینکه دختران و پسران ایلامی در سال‌های اخیر مدال‌های مختلف قهرمانی در رقابت‌های مربوط به این رشته‌ها کسب کرده است.

استان مرزی ایلام در چند سال اخیر چندین دوره به نحو مناسبی میزبان مسابقات بین المللی و آسیایی در رشته‌های کاراته، جودو، فوتبال، بسکتبال، وزنه برداری، سپک تاک را، کبدی و بدمینتون بوده است.

هیأت کاراته استان ایلام دارای ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته است که از این تعداد بیش از یک هزار و ۳۵۰ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند ضمن اینکه ۶ هزار نفر نیز غیر سازمان یافته در این رشته فعالیت ورزشی دارند.


 
   1398/4/16 11:43

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار