قهرمان مسابقات کاراته جهانی کارگران: البرزی‌های بیشتری می توانستند در اسپانیا افتخارآفرینی کنند


قهرمان مسابقات کاراته جهانی کارگران: البرزی‌های بیشتری می توانستند در اسپانیا افتخارآفرینی کنند

 قهرمان البرزی ۸۴- کیلوگرم مسابقات جهانی کاراته کارگری گفت: البرزی ها می توانستند در مسابقات جهانی اسپانیا غوغا به پا کنند اما بدشانسی و مصدومیت تعدادی از ورزشکاران خوب استان را از همراهی تیم ملی محروم کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ بهنام محمدی در گفتگو با قدس آنلاین گفت: بنده و حسین یوسفی نمایندگان استان البرز در مسابقات جهانی کاراته کارگری دراسپانیا بودیم که دو مدال طلا کسب کردیم این در حالی است که استان می توانست حداقل ۵ نماینده در تیم ملی داشته باشد.

وی با اشاره به سطح بالای مسابقات گفت: برخلاف ادعای برخی که مسابقات کارگری را مسابقات آماتور می دانند اما به جرأت می توان گفت مسابقات جهانی همواره از سطح بسیار خوبی برخوردار است و کشورهای مختلف با تمامی ورزشکاران حرفه ای خود وارد رقابت ها می شوند.

محمدی به نقش پررنگ یدالله دودانگه در موفقیت کاراته کارگری اشاره کرد و گفت: تمامی امور انجمن کاراته کارگری استان بر عهده آقای دودانگه است و وی علاوه بر این که به عنوان مربی تیم کارگری البرز فعالیت دارد بارها برای اعزام ها نیز از حساب شخصی خود هزینه کرده اند و به نوعی وظیفه سایر مسئولین را نیز بر دوش کشیده است.

وی مصدومیت را دلیل جدایی خود از دنیای حرفه ای کاراته دانست و گفت: از ۶ سالگی کاراته را شروع کردم اما در سال های اخیر بدلیل مصدومیت و بی مهری برخی از مسئولین و مربیان وقت از دنیای حرفه ای خداحافظی کردم.

قهرمان البرزی مسابقات جهانی کاراته کارگری تصریح کرد: ۴ سال از فعالیت من در یکی از شرکت ها می گذرد و سعی کردم کمی به سر و سامان دادن زندگی شخصی ام بپردازم اما این موضوع هیچ گاه مرا به طور کامل از ورزش دور نکرد و همواره تمرینات خود را زیر نظر مربیان دنبال می کنم تا آمادگی خود را برای مسابقات کارگری حفظ کنم.

محمدی ضمن اشاره به جایگاه البرز در کاراته کارگری کشورگفت: سالی یک بار مسابقات کشوری برگزار می شود که به طور معمول هرساله استان البرز در جایگاه های برتر قرار دارد.


 
   1398/4/19 09:09

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار