انحراف از مسیر عدالت!

شایعات تکان‌دهنده پیرامون تیمهای ملی!


انحراف از مسیر عدالت!

شایعاتِ تکان‌دهنده پیرامونِ تیمهای ملی!


پیکارهای انتخابی تیم ملی بانوان روز گذشته (یکشنبه 27 خردادماه) با حضورِ مدعیان و قهرمانانِ شاخصِ کاراته‌ی کشورمان برگزار و نفراتِ برتر جهتِ اعزام به رقابتهای پیشِ رو، گزینش و رسما از سوی کادرفنی و فدراسیون‌نشین‌ها معرفی شدند.

این در حالیست که هم‌اکنون و پس از پایانِ پیکارهای انتخابی، اخبارِ غیررسمی حکایت از آن دارد که تلاش‌های گسترده‌ای با هدفِ تغییرِ ترکیبِ تیمِ اعزامی به رقابتهای آسیایی اردن، در حالِ شکل‌گیری است! این موضوع اگر تحقق یابد، عدالت را در معنایِ واقعی کلمه پایمال خواهد ساخت. چه آنکه تعیینِ سرنوشتِ بازیکنان در خارج از میدان مبارزه، با هیچ منطق و درایتِ مبتنی بر عدل، سازگار نیست.

هنوز هیچیک از مسئولانِ فدراسیون کاراته، صحتِ این موضوع را تایید نکرده‌اند و البته با تکیه بر سابقه و تصویری که از محمدصادق فرجی (رییس فدراسیون) در اذهانِ اهالیِ کاراته نقش بسته، می‌توان مدعی شد که وی دستِ‌کم در مواقعِ اینچنینی، مواضعی بسیار محکم اتخاذ کرده و تا آنجا که مقدور باشد، از انتخاب‌های عدالت‌محور و حقوقِ بازیکنان دفاع می‌کند.

آنچه این روزها در خصوصِ تغییرِ غیرقانونی و ناعادلانه در ترکیبِ تیم اعزامی به رقابتهای آسیایی شنیده میشود، می‌تواند شایعاتی بی‌اساس باشد که صرفا با هدفِ مخدوش ساختنِ چهره‌ی فدراسیون کاراته و مسئولانش، طراحی و منتشر شده است. قطعا طیِ روزهای آینده، ابعادِ این موضوع و شایعاتِ مطروح، روشن‌تر خواهد گشت.
 
محمد قدیمی/ ستارگان کاراته


 
   1397/3/28 16:34

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار