کسب پنج مدال توسط کاراته کاران گیلانی در مسابقات کیوکوشین قهرمانی کشور

کسب پنج مدال توسط کاراته کاران گیلانی در مسابقات کیوکوشین قهرمانی کشور
کاراته کاران گیلانی در جریان مسابقات قهرمانی سبک کیوکوشین KWF قهرمانی کشور موفق به کسب پنج مدال شدند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کاراته کارانی گیلانی در جریان این رقابت ها در نجف آباد اصفهان یک مدال نقره و چهار مدال برنز کسب کردند.

سیدفرهاد فقیه زاده بیان کرد: در رده سنی نونهالان این رقابتها ، ایلیا حسین زاده از استان گیلان در وزن ۳۰- کیلوگرم پس از کاراته کارانی از فارس و خراسان شمالی مقام سوم و مدال برنز را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین در رقابت های رده سنی جوانان و در وزن ۵۰- کیلوگرم حامد تقی پور دیگر کاراته کار گیلانی پس از ورزشکارانی از آذربایجان غربی و قم با مدال برنز بر گردن روی سکوی سوم قرار گرفت.

وی ادامه داد : در همین رده سنی و در وزن ۷۰+ کیلوگرم نیز، علی صادقی دیگر کاراته کار شایسته گیلانی مقام نایب قهرمانی و مدال نقره این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
 
وی اضافه کرد: همچنین در رقابت های رده سنی بزرگسالان و در وزن ۷۵- کیلوگرم ، آریا جهاندوست از استان گیلان پس از کاراته کارانی از لرستان و تهران موفق به کسب عنوان سوم شد و در وزن ۹۵- کیلوگرم نیز، مجتبی پورر علی دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این مسابقات پس از کاراته کاری از تهران سوم شد.
 
مسئول روابط عمومی هیات کاراته گیلان خاطرنشان کرد: در مسابقات کاراته سبک کیوکوشین KWF قهرمانی کشور در نجف آباد اصفهان ، زبده ترین کاراته کاران این سبک از ۲۲ استان در رده های سنی مختلف با هم به رقابت پرداختند.
   1398/5/10 13:19

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار