موسوی: مدال آوری بانوان کاراته به مراتب آسان تر از مردان خواهد بود

موسوی: مدال آوری بانوان کاراته به مراتب آسان تر از مردان خواهد بود
سرمربی تیم ملی کاراته گفت: مدال آوری بانوان کاراته به مراتب آسان تر از مردان خواهد بود و شرایط برای مردان بسیار سخت تر است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و امروز به همراه صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم ملی مردان و بانوان کاراته از تمرینات ملی پوشان بازدید کردند.

سیده ستاره موسوی سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در صحبت های خود اظهار داشت: خیلی ممنونم از حمایت های همه جانبه شما از وزیر ورزش و کمیته ملی المپیک تشکر می کنم که همیشه ما را حمایت کرده اید دست همه بزرگان را می بوسم. برای اولین بار بچه های ما توانستند چهار مدال ارزشمند در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کنند. سه مدال طلا و یک مدال نقره نتیجه این همدلی بود بچه ها با جان و دل تلاش کردند ما هیچ فشاری از سوی فدراسیون نداشتیم و تشکر می کنم از مسئولان فدراسیون به خاطر حمایت ها.
 
وی افزود: ما مسیر دور و درازی را تا کسب سهمیه المپیک داریم این یکی از مسابقات قهرمانی آسیا یکی از سکوهای پرتاب ما به المپیک بود. ما یک مسابقه ادغام وزن قبل از المپیک در فرانسه خواهیم داشت که اگر نتوانستیم از طریق رنکینگ سهمیه را کسب کنیم می توانیم از این مسیر سهمیه المپیک را کسب کنیم. مدال آوری برای بانوان به کرات آسان تر از مردان خواهد بود. شرایط مردان واقعاً سخت خواهد بود. این نظر شخصی من است. انشاءالله اول کسب سهمیه را به دست آوریم و بعداز آن چیزی که در شأن بانوان ایران است رقم بخورد.
   1398/5/14 20:15

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار