دکتر سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی کاراته : نتایج خوب کاراته انتظارات مردم را برای مدال المپیکی این رشته بالا برده است

دکتر سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی کاراته : نتایج خوب کاراته انتظارات مردم را برای مدال المپیکی این رشته بالا برده است 
وزیر ورزش و جوانان انتظار از مدال المپیکی کاراته را بالا دانست و نسبت به وضعیت کنونی این رشته ابراز رضایت و تاکید کرد که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک محدودیتی را برای فدراسیون کاراته قائل نشده اند .
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در جریان بازدید از تمرینات تیم ملی کاراته اظهار داشت : کاراته نتایج بسیار خوبی را بدست آورده و همین مهم باعث شده انتظار مردم از مدال المپیکی این رشته بالا برود .
 
وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد : کاراته ما را امیدوار کرده که این رشته در کنار کشتی بتواند بیشترین مدال را برای کاروان به ارمغان آورد هر چند که تکواندو نیز از این توانایی برخوردار است .
 
دکتر سلطانی فر با ابراز امیدواری نسبت به کسب سهمیه کامل ایران در رشته کاراته ، اظهار داشت : با وجود محدودیت های موجود در کشور این وزارتخانه و کمیته ملی المپیک هیچ محدودیتی را برای فدراسیون کاراته در تزریق اعتبارات قائل نشدند .
 
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به همدلی و هم افرایی با کمیته ملی المپیک ابراز امیدواری کرد که این تعامل موجب افتخار آفرینی در بازی های المپیک و کسب سکوهای افتخار شود .
   1398/5/14 20:52

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار