گزارش طباطبایی از آخرین وضعیت کاراته ایران به وزیر ورزش و جوانان

گزارش طباطبایی از آخرین وضعیت کاراته ایران به وزیر ورزش و جوانان 
سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته در جریان بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی کاراته ، گزارشی از آخرین وضعیت کاراته کشور ارائه داد .
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحسن طباطبایی، عملکرد ایران در رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا را نیز تشریح و به رویدادهای مهم کاراته برای کسب سهمیه المپیک اشاره کرد .
 
سید حسن طباطبایی تلاش مجموعه کاراته کشور را رسیدن به سهمیه های حضور در بازی های المپیک و کسب مدال در این رویداد مهم عنوان کرد و از حمایت های دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری به نیکی یاد کرد .
 
وی تاکید کرد : تلاش مجموعه ورزش کشور برای کسب نتیجه درخشان در المپیک است و فضای ورزش ایران نیز سرشار از همدلی است .
 
شهرام هروی سرمربی تیم ملی آقایان به ارائه گزارشی از فرآیند آماده سازی تیم ملی کاراته ایران برای حضور در رویداد مهم بازی های المپیک 2020 توکیو پرداخت .
 
وی گفت : کاراته ایران در طی این سالها تاریخ ساز و سربلند بوده و تلاش می کنیم که باز هم موجبات عزت ورزش کشور را رقم بزنیم .
 
گفتنی است کاراته یکی از رشته های است که در المپیک توکیو گنجانده شده و ایران شانس بالایی برای کسب مدال دارد .
 
در بازدید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک ، رییس کمیته ملی المپیک ، سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020، برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی و مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی همچنین سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران ، سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته و قرخانلو رییس آکادمی ملی المپیک نیز حضور داشتند .
 
در این بازدید وزیر ورزش و جوانان دقایقی از تمرینات تیم های ملی بانوان و آقایان را نظاره گر شد .
   1398/5/14 20:56

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار