ورود کاراته کاهای ۶ کشور برای جام دوستی در مازندران

ورود کاراته کاهای ۶ کشور برای جام دوستی در مازندران
کاراته کاهای ۶ کشور برای مسابقات بین المللی جام صلح ودوستی وارد مازندران شدند.
 
فریدون فیروزی رئیسکمیته کاراته کیوکوشین خاورمیانه از حضور کاراته کاهای ۶ کشور تاکنون برای شرکت در چهارمین دوره مسابقات بین المللی کاراته کیوکوشین ساکاموتو به میزبانی مازندران  در شهرستان فریدونکنار خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" وی درگفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تاکنون کاراته کاهای ژاپن، ترکیه، آذربایجان، پاکستان، وافغانستان برای شرکت در چهارمین دوره مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاموتو وارد شهرستان فریدونکنار محل برگزاری این مسابقات شدند.
 
وی افزود: کاراته کاهای گرجستان ، ترکمنستان تا ظهر چهارشنبه به تدریج وارد مازندران وشهرستان فریدونکنار خواهند شد.
 
فیروزی، با بیان اینکه مسابقات در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان وبزرگسالان برگزار می شود، افزود: این مسابقات از روز چهارشنبه با رقابت بخش بانوان در سالن ورزشی معرفت شهرستان فریدونکنار برگزار می شود.
 
مسئول برگزاری این مسابقات ادامه داد، که در بخش بانوان، حدود ۱۵۰ کاراته کا از کشورهای ژاپن، عراق، افغانستان، آذربایجان و ورزشکاران کشورمان با هم رقابت می کنند.
 
وی با بیان اینکه مسابقات بخش مردان نیز روزهای پنجشنبه وجمعه با رقابت حدود ۵۰۰ کاراته کا برگزار خواهد شد، اضافه کرد، که حدود ۳۰۰ کاراته کا از کشورمان و ۹ کشور به روی تاتامی خواهند رفت.
 
مراسم افتتاحیه چهارمین دوره مسابقات کاراته بین المللی کاراته کیوکوشین جام صلح و دوستی وگرامیداشت شهدای شهرستان فریدونکنار از ساعت ۹ صبح فردا چهارشنبه  برگزار می شود.
   1398/5/16 09:09

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار