سه کاراته کای یزدی به تیم استعدادهای برتر کشور دعوت شدند

سه کاراته کای یزدی به تیم استعدادهای برتر کشور دعوت شدند
دبیر هیات کاراته استان یزد گفت: علیرضا رفیعی، سید شایان سالاری مقدم و محمدرضا حاجی یوسفی یزدی به اردوی منتخب استعدادهای برتر کشور دعوت شدند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محمدهادی ملک ثابت عصر روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دومین مرحله اردوی آمادگی تیم منتخب استعدادهای برتر پسران کشور از پنجشنبه ۱۷ مردادماه سالجاری به میزبانی کرمان در سیرجان آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه این اردو به مدت پنج روز ادامه دارد ابراز امیدواری کرد ورزشکاران استان در رقابت با سایر کاراته کاها موفق باشند.

این مسئول خاطر نشان کرد: در حال حاضر پنج هزار و ۵۰۰ نفر از کاراته کاهای دختر و پسر شهرستان های اردکان، یزد، ابرکوه ، اشکذر، بافق ،بهاباد، خاتم ، تفت، میبد و مهریز با همکاری مسئولان باشگاه های خصوصی و در چارچوب مقررات ورزشی هیات جذب و سازماندهی شدند.

ملک ثابت بیان داشت: هدف اصلی هیأت کاراته، ایجاد زمینه های مناسب برای فعالیت و حضور ورزشکاران در رقابت های کشوری و عضویت در تیم های ملی است.
 
به گفته وی، برگزاری اردوهای آماده سازی تیم های استان با حضور مربیان تیم های ملی از اهداف برنامه های محوری و همیشگی هیأت است.

استان یزد ۴۸ هیأت ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار بیمه شده دارد.
   1398/5/16 16:36

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار