آتش‌نشان سنندجی در مسابقات کاراته آزاد قهرمانی اورآسیا طلایی شد


آتش‌نشان سنندجی در مسابقات کاراته آزاد قهرمانی اورآسیا طلایی شد

آتش‌نشان سنندجی مدال طلای وزن 90 کیلوگرم نخستین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آزاد اورآسیا را کسب کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آزاد اورآسیا به میزبانی تبریز برگزار شد که امید سیفی از کارکنان شاغل در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج در وزن 90 کیلوگرم نشان طلا را از آن خود کرد.

سهیل فضل‌وزیری اذعان داشت: اولین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آزاد اورآسیا در رشته کاراته آزاد در دو بخش آقایان و بانوان و در 4 استایل کاتا، کومیته، ساباکی و دفاع شخصی برگزار شد.

وی تصریح کرد: این رقابت‌ها با حضور 806 کاراته‌کار از ایران و 12 کشور اروپایی و آسیایی در بخش آقایان برگزار شد.

به گفته فضل‌وزیری، امید سیفی از آتش‌نشانان سنندجی در وزن 90 کیلوگرم در این دوره از مسابقات شرکت کرد و در این مسابقات پس از یک دوره استراحت و 4 بازی توانست در استایل ساباکی«کاراته آزاد همراه با فن‌گیری و کانسه و شیمه» با غلبه بر حریف روسیه‌ای، آذربایجانی و دو ورزشکار از ایران توانست نشان طلای این رقابت‌ها را از آن خود کند.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج ادامه داد: کسب دو مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا 2017 و مدال برنز مسابقات جهانی تهران 2015 از دیگر عناوین ورزشی این آتش‌نشان سنندجی است.

انتهای پیام/


 
   1398/5/21 13:58

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار