کاراته کا کرمانشاهی در مسابقات آسیایی جاکارتا شرکت می کند

کاراته کا کرمانشاهی در مسابقات آسیایی جاکارتا شرکت می کند
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه از مشخص شدن ترکیب نهایی تیم ملی کاراته بانوان ایران برای حضور در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا خبر داد و گفت: نام بانوی کرمانشاهی نیز در این ترکیب به چشم می خورد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" ناصر محمدصالحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: تیم بانوان کاراته ایران با چهار ورزشکار در مسابقات آسیایی حضور می یابد که پگاه زنگنه ورزشکار کرمانشاهی یکی از ان ها خواهد بود.

وی ادامه داد: زنگنه نماینده وزن 68- کیلوگرم ایران در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا خواهد بود، ضمن اینکه طراوت خاکسار، رزیتا علیپور و حمیده عباسعلی دیگر نفرات تیم کاراته بانوان ایران در این رقابت ها هستند.

محمدصالحی خاطرنشان کرد: این بانوی کرمانشاهی همچنین یکی از ملی پوشان ایران در بخش کمیته تیمی نیز خواهد بود.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه گفت: تمرینات آماده سازی ملی پوشان کاراته ایران به صورت منظم برای حضور در 2 رویداد قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: بانوان کاراته کا ایران ابتدا در مسابقات قهرمانی آسیا که اواسط تیر به میزبانی اردن برگزار می شود، شرکت می کنند و سپس در بازی های آسیایی که روزهای آخر مرداد در جاکارتا انجام خواهد شد، حضور خواهند یافت.

محمدصالحی در پایان از ستاره موسوی و الهه رضازاده به عنوان مربیان تیم ملی کاراته بانوان ایران یاد کرد.
 
در استان کرمانشاه بالغ بر 17 هزار کاراته کا که حدود هفت هزار نفر آن ها بیمه شده هستند، فعالیت می کنند.
   1397/3/31 19:07

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار