2 طلا حاصل کار کاراته کاهای تربت حیدریه در مسابقات بین المللی


2 طلا حاصل کار کاراته کاهای تربت حیدریه در مسابقات بین المللی

رقابت نمایندگان نوجوان تربت حیدریه در مسابقات سبکی کاراته اوراسیا با کسب دو نشان طلا در تبریز پایان یافت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: بیش از 400 مبارز داخلی و 2 طلا حاصل کار کاراته کاهای تربت حیدریه در مسابقات بین المللیخارجی در مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساباکی در چهار گروه سنی و سه بخش کاتا، کومیته و دفاع شخصی در تبریز به مصاف هم رفتند.

امینی افزود: تیم کاراته خراسان رضوی با 27 ورزشکار در این مسابقات حضور پیدا کرد که صالح رمضانی و محمدمهدی ایوازه دو نماینده تربت حیدریه در پایان این پیکارها موفق به کسب نشان طلا شدند.

امینی خاطرنشان کرد: محمد مهدی ایوازه با شکست حریفی از کشور آذربایجان در فینال مسابقات توانست طلای وزن منفی 25 کیلوگرم را برگردن آویزد و صالح رمضانی دیگر نماینده این شهرستان نیز موفق شد ضمن کسب نشان طلای وزن منفی 50 کیلوگرم عنوان بهترین مبارز نوجوان را بخود اختصاص داد.

وی افزود: مصطفی صفری مربی رزمی تربت حیدریه به عنوان مربی و داور به همراه تیم خراسان رضوی به این دوره از رقابت ها اعزام شد.
ورزشکارانی از سراسر ایران و‌ کشورهای آذربایجان، عراق، روسیه، گرجستان و‌ ارمنستان در مسابقات کاراته کاپ اروپا آسیا حضور داشتند.


 
   1398/5/22 23:53

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار