مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان خبر داد؛

پایان مسابقات کاراته قهرمان کشوری در شاهرود


مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان خبر داد؛

پایان مسابقات کاراته قهرمان کشوری در شاهرود

مجتبی جانعلی گفت: مسابقات کاراته قهرمان کشوری در شاهرود با قهرمانی استان سمنان به پایان رسید.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن بیان اینکه مسابقات قهرمان کشوری کاراته به میزبانی شاهرود همزمان با شامگاه آدینه به کار خود پایان داد، گفت: تیم استان سمنان در این رقابت‌ها توانست ۱۰۰ مدال رنگارنگ کسب و در نهایت مقام نخست کشور را به دست آورد.

او با بیان اینکه مسابقات قهرمان کشوری کاراته با حضور ۲۲۰ ورزشکار از سراسر کشور در ورزشگاه تختی شاهرود برگزار شد، ابراز کرد: این رقابت‌ها گرامی‌داشت بیست و ششم مرداد ماه سال‌روز بازگشت غرورآفرین آزادگان هشت سال دفاع مقدس به کشور بود که خوشبختانه با میزبانی خوب شاهرود همراه شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان تیم استان در کاتا و کمیته در رده‌های مختلف سنی خردسالان تا بزرگسالان و پیشکسوتان و کمربند در این رقابت‌ها حضور یافت، ابراز داشت: سمنان، خوزستان و گلستان در مجموع توانستند مقام‌های اول تا سوم رقابت‌ها را کسب کنند.

جانعلی با بیان اینکه این رقابت‌ها جنبه انتخابی تیم ملی نیز داشت، ابراز کرد: چهار ورزشکار برتر از استان سمنان به اردوی تیم ملی کاراته ایران اسلامی دعوت شدند.

انتهای پیام /


 
   1398/5/27 22:31

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار