درخشش کاراته کاران گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور


درخشش کاراته کاران گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور

کاراته کاران گیلانی در مسابقات سبک سوکیو کوشین قهرمانی کشور و انتخابی رقابت های جهانی خوش درخشیدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان عصر شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این مسابقات که جنبه انتخابی برای حضور در رقابت های جهانی ۲۰۲۰ ژاپن را داشت، کاراته کاران گیلانی با درخشش خود موفق به کسب ۳۵ مدال رنگارنگ شدند.

سید فرهاد فقیه زاده افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات که در بخش های بانوان و آقایان و در تهران برگزار شد، کاراته کاران گیلانی در مجموع موفق به کسب ۱۳ مدال طلا ، ۱۲ مدال نقره و ۱۶ مدال برنز شدند .

وی ادامه داد: در پایان این رقابت ها و در بخش مسابقات مردان ، کاراته کاران گیلانی توانستند با درخشش خود پنج مدال طلا ، سه مدال نقره و هفت مدال برنز این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهند و همچنین در رقابت های بخش بانوان ، کاراته کاران گیلانی درخشش بیشتری داشتند و در نهایت موفق به کسب هشت مدال طلا ، ۹ مدال نقره و ۹ مدال برنز شدند.

در رقابت های کاراته سبک سوکیو کوشین قهرمانی کشور و انتخابی رقابت ها جهانی ۲۰۲۰ ژاپن، زبده ترین کاراته کاران این سبک از استان های مختلف حضور داشتند که به مدت سه روز در دو بخش مردان و بانوان و در رده های سنی مختلف با هم به رقابت پرداختند.


 
   1398/5/27 23:05

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار