دو خبر از کاراته هرمزگان


دو خبر از کاراته هرمزگان

تیم های کاراته سبک شیتوریو کوجی دختران و پسران ( مهد ورزش قشم ) به نمایندگی از استان هرمزگان به رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی تهران اعزام می شوند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ رییس هیات کاراته هرمزگان عصر شنبه به خبرنگاران اظهار داشت: نمایندگان هرمزگان با ۳۳ ورزشکار و چهار مربی و سرپرست در این مسابقات حضور می یابند.

پردل رمضانی تصریح کرد: نفرهای اعزامی هرمزگان از استعداد بسیار بالایی برخوردار هستند و امیدواریم در این رقابتها به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

رییس هیات کاراته هرمزگان با اشاره به برگزاری دومین استاژ کاراته استان ، گفت: این دوره که در تقویم ورزشی هیات کاراته پیش بینی شده بود، با حضور مسوول سبک های آزاد استان ، نمایندگان سبک ها ، داوران ، مربیان و قهرمانان در سالن اختصاصی این هیات با اجرای کاتا به صورت گروهی و تبادل نظر برگزار شد.

باشگاه کاراته زیبا شهر قهرمان کاراته جام غدیر بندرعباس شد

تیم باشگاه زیبا شهر در رقابت های کاراته قهرمانی بندرعباس که با عنوان جام غدیر برگزار شد، به عنوان نخست دست یافت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

این دوره از مسابقه با حضور ۸ باشگاه و ۱۷۷ ورزشکار برگزار شد و در پایان باشگاه کاراته زیباشهر با مجموع ۱۵ طلا، ۱۵ نقره و ۲۷ برنز مقام اول را کسب کرد.

باشگاه آکادمی ski با مجموع ۱۲ طلا، ۵ نقره و ۶ برنز مقام دوم را به دست آورد.

باشگاه صید ویسی با مجموع ۷ طلا ،۹ نقره و ۱۵ برنز مقام سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.


 
   1398/5/27 23:08

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار