درخشش بانوان ورزشکار ملایری در مسابقات آسیایی کاراته


درخشش بانوان ورزشکار ملایری در مسابقات آسیایی کاراته

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: تیم کاراته بانوان ملایر به مربیگری سمیه روستایی توانست در دو رده سنی نونهالان و جوانان در سبک شوتوکان IKD در معیت تیم استان همدان در مسابقات کاراته بانوان آسیا به میزبانی شهرستان یزد شرکت و 2 مدال ارزشمند نقره و برنز این مسابقات را کسب کند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ امین کیانی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه ورزشکاران ملایری مقام نایب قهرمانی و سومی مسابقات کاراته آسیا را از آن خود کردند، افزود:در این دوره از رقابت ها در رده سنی نونهالان، زهرا خدادادی مقام سوم و مدال برنز و در دره سنی جوانان، صبا قاسمی مقام دوم و مدال نقره  را احراز کردند.

وی خاطرنشان کرد: سمیه روستایی نیز  طی حکمی از سوی فدراسیون کاراته کشور به عنوان داور به این مسابقات دعوت شد که با داوری و قضاوت عادلانه خود در این مسابقات خوش درخشید و طی مراسمی در پایان مسابقات از زحمات و تلاش های وی در برگزاری این مسابقات با اهدای تندیس و لوح  تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

معاون اداره ورزش و جوانان  ملایر در ادامه از درخشش ورزشکاران ملایری در مسابقات قهرمانی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای نونهالان کشور، خبر داد و گفت: تیم ورزش های پهلوانی و زورخانه ای ملایر که در رده سنی نونهالان به مربیگری حسین بشیری در سیزدهمین دوره رقابت های تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی قهرمانی نونهالان کشور به میزبانی استان مرکزی شرکت کرده بود، توانست مدال برنز این مسابقات را از آن خود کند.

کیانی افزود: امیرعلی بشیری در رشته کباده در  وزن(85- ) کیلوگرم موفق شد با استعداد خارق العاده و تلاش خستگی ناپذیر خود مقام سوم و مدال برنز  این مسابقات را به دست بیاورد و آریا برزین کولیوند نیز در رشته چرخ تیز توانست مقام پنجم و در چرخ چمنی نیز مقام هفتم کشور را احراز کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری مراسم استقبال از سفیران بنیاد کودک کشور در استادیوم تختی ملایر اشاره و اظهار کرد: زوج دوچرخه سوار مشهدی با نام "سفیران بنیاد کودک کشور" با هدف حمایت و کمک به کودکان پیوند اعضا پس از ورود به ملایر در مجموعه ورزشی تختی این شهرستان مورد استقبال قرار گرفتند.

معاون اداره ورزش و جوانان  ملایر افزود: مجید و الهام عابدی، زوج دوچرخه سواری بودند که از مشهد مقدس با هدف حمایت و کمک به کودکان پیوند اعضا با عنوان سفیران بنیاد کودک کشور اقدام به مسافرت کرده و پس از رسیدن به ملایر، شهر جهانی انگور و پایتخت مبل و منبت ایران زمین در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی این شهرستان مورد استقبال قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه این زوج با شعار" بنیاد کودک؛شوق آموزش و نور زندگی " و " اهدای عضو؛ زندگی دوباره" درصدد کمک به کودکانی هستند که برای زندگی دوباره خود نیاز به پیوند اعضا دارند، گفت: مجید و الهام عابدی پس از استراحتی کوتاه در مجموعه ورشی تختی و بازدید از مراکز تفریحی و گردشگری ملایر را به مقصد نهاوند ترک کردند.

انتهای پیام


 
   1398/5/30 14:01

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار