دبیر هیات کاراته استان زنجان: مسابقات دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ایران در بخش دختران در زنجان آغاز می‌شود


دبیر هیات کاراته استان زنجان: مسابقات دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ایران در بخش دختران در زنجان آغاز می‌شود

مسابقات دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ایران در بخش دختران در زنجان آغاز می‌شود


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، اکبر نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی اداره کل با اشاره به پیگیری برنامه های هیئت کاراته استان زنجان در بخش‌های مختلف، اظهار کرد: امسال با همکاری اداره کل ورزش و جوانان زنجان میزبان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته کاراته است.

دبیر هیئت کاراته استان زنجان با بیان اینکه دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته کاراته در بخش بانوان در زنجان برگزار می شود، گفت: این مسابقات از فردا تا نهم شهریور ماه در سالن شش هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرایط برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات در زنجان فراهم شده است، گفت: تیم های مختلف از سراسر کشور در زنجان در این مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

نوروزی همچنین به کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور سبک کن شی کان توسط باشگاه کاراته باران اشاره کرد و افزود: این تیم بامربیگری برادران زرین با 10مدال طلا، 3نقره و 8برنز به این عنوان دست یافت.

دبیر هیات کاراته استان زنجان خاطرنشان کرد: تیم کاراته شهرستان خدابنده با مربیگری حسن کریمی و داود آبتاب, به نمایندگی از استان زنجان با کسب 23 مدال طلا , 29 مدال نقره و 35 مدال برنز (در سه بخش کاتاانفرادی, کاتای تیمی و کومیته) در مجموع نایب قهرمان مسابقات قهرمانی وادوکای کاراته کشور شد. 
   1398/6/6 13:09

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار