نفرات برتر مسابقات کنتاکت کاراته قهرمانی کشور معرفی شدند


نفرات برتر مسابقات کنتاکت کاراته قهرمانی کشور معرفی شدند

مسابقات کنتاکت کاراته رده‌های مختلف سنی قهرمانی کشور با شناخت نفرات برتر چند وزن رده نونهالان پیگیری شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، هشتمین دوره رقابت های «شیربچه های» کنتاکت کاراته ایران که از روز چهارشنبه در مجموعه ورزشی صدف تهران آغاز شده است، امروز پنجشنبه با برگزاری رقابت هایی در رده سنی نونهالان پیگیری شد و چهره قهرمانان مشخص شد.

در پایان رقابت های امروز در اوزان مختلف رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان نفرات زیر به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست پیدا کردند:

* وزن ۴۵ -  کیلوگرم: نیما زینالی
* وزن ۵۰ - کیلوگرم: سامیار برادران جمیلی
* وزن ۲۵ - : سامیار باقری
* وزن ۳۵ - کیلوگرم: کیان سلطانی
* وزن ۵۵ - کیلوگرم: یاسین سروش
* وزن ۳۰ - کیلوگرم: امیرمحمد بروزنی (نوجوانان)
* وزن ۵۵ - کیلوگرم: رضا شمس (جوانان)

عسگر آزادیان رئیس سبک کنتاکت کاراته با اشاره به سطح بالای این مسابقات گفت: تاکنون بیش از ۱۸ دوره این مسابقات در رده های مختلف برگزار شده و این هشتمین دوره مسابقات شیربچه هاست که با حضور تعداد زیادی از شرکت کنندگان برگزار می شود.

وی ادامه داد: مسابقات در رده های سنی مختلف از نوجوانان تا پیشکسوتان با حضور حدود ۷۰۰ شرکت کننده در سه روز برگزار می شود که روز نخست به مسابقات بانوان اختصاص داشت و روزهای پنجشنبه و جمعه مسابقات مردان برگزار خواهد شد.

میثم میرزایی ریاست هیات کنتاکت کاراته استان تهران نیز در این مورد گفت: این مسابقات هر سال شهریورماه برگزار می شود و سال به سال از نظر کیفی سطح بهتری دارد.

وی ادامه داد: موردی که در این مسابقات مورد توجه قرار می گیرد بها دادن به رده سنی نونهالان است که تعداد شرکت کنندگان زیادی را به خود اختصاص داده و تلاش می کنیم شرایط را برای پیشرفت آینده سازان این رشته فراهم کنیم. 
   1398/6/7 21:25

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار