کاراته‌کاهای دختر سمنان در المپیاد کشوری ۲ مدال‌ گرفتند


کاراته‌کاهای دختر سمنان در المپیاد کشوری ۲ مدال‌ گرفتند

دبیر هیات کاراته استان سمنان گفت: کاراته‌کاهای اعزامی این استان به رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر کاراته کشور در زنجان مدال طلا و برنز کسب کردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ سید مجتبی متولیان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۱۳ کاراته‌کای دختر به همراه ۲ مربی در المپیاد استعدادهای برتر کشور حضور یافتند.

وی بیان کرد: آیلین قالی بافی در وزن منفی ۴۲ کیلوگرم در رده سنی نوجوانان در این رقابت ها مقام سوم مشترک را از آن خود کرد.

متولیان تصریح کرد: الینا صفاجو در وزن مثبت ۵۲ کیلوگرم و رده سنی نونهالان در المپیاد استعدادهای برتر کاراته کشور مدال طلا را بر گردن آویخت.

دبیر هیات کاراته استان سمنان یادآور شد: دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور با حضور ۴۵۰ ورزشکاران از ۳۱ استان از روز پنجشنبه هفتم شهریور ۹۸ در مجموعه ورزشی ۶ هزار نفری انقلاب شهر زنجان آغاز شد.

دختران ایلامی در ۲ رده نونهالان و نوجوانان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور با کسب ۲ مدال طلا و ۲ نقره و یک برنز اول شدند، تیم استان گیلان با ۲ طلا و یک برنز در جایگاه دوم قرار گرفت و کرمانشاه با کسب یک مدال طلا، سه نقره و یک برنز در جایگاه سوم ایستاد.


   1398/6/9 16:51

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار