گیلان قهرمان مسابقات کاراته دختران نوجوان المپیاد استعدادهای برتر کشور شد


گیلان قهرمان مسابقات کاراته دختران نوجوان المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

دومین دوره مسابقات کاراته دختران المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با قهرمانی تیم گیلان در بخش نوجوانان پایان یافت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این رقابت ها در زنجان ، تیم کاراته نوجوانان دختر گیلان با کسب دو مدال طلا بالاتر از رقبای خود قرار گرفت و مقام قهرمانی این رده سنی را تصاحب کرد.

سید فرهاد فقیه زاده افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، در وزن ۴۲- کیلوگرم رده سنی نوجوانان ، زهرا ابراهیمی کاراته کار شایسته گیلانی با غلبه برابر همه حریفان خود عنوان قهرمانی و مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین در وزن ۵۵+ کیلوگرم رده سنی نوجوانان ،آتنا محبوب بشری دیگر کاراته کار دختر شایسته استان گیلان با پیروزی برابر همه رقبای خود مقام قهرمانی و مدال طلای این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد.

وی بیان کرد: همچنین در رقابت های رده سنی نونهالان تیم کاراته دختران گیلان موفق به کسب یک مدال برنز شد که فرناز پورغلامی در وزن ۵۲- کیلوگرم پس از کاراته کارانی از استان های زنجان و مازندران روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز این رده سنی را برای گیلان به ارمغان آورد.

مسئول روابط عمومی هیات کاراته گیلان اضافه کرد: تیم گیلان در پایان رقابت های کاراته المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش دختران و در رده سنی نوجوانان، با کسب دو مدال طلا قهرمان شد، ایلام با یک مدال طلا و یک مدال نقره در مکان دوم قرار گرفت و تهران نیز با یک مدال طلا و سه مدال برنز سوم شد.

فقیه زاده خاطرنشان کرد: همچنین در مجموع رقابت های کاراته دختران المپیاد استعدادهای برتر کشور در هر دو رده سنی نونهالان و نوجوانان ، تیم ایلام با دو مدال طلا، دو مدال نقره و یک برنز روی سکوی اول قرار گرفت و تیم گیلان نیز با دو مدال طلا و یک مدال برنز دوم شد.

در دومین دوره مسابقات کاراته المپیاد استعدادهای برتر دختران کشور، زبده ترین کاراته کاران رده های سنی نونهال و نوجوانان از استان های مختلف کشور  در زنجان با هم به رقابت پرداختند.


 
   1398/6/10 23:45

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار