وزارت ورزش به کاراته توجه چندانی نمی‌کند


وزارت ورزش به کاراته توجه چندانی نمی‌کند

دبیر هیئت کاراته لرستان گفت: مشکلات روی انگیزه ورزشکاران ما تأثیر چندانی نداشته است.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ محمدعلی جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: موفقیت هر رشته و هیئت به آیتم‌های زیادی ازجمله بودجه، حمایت‌های مالی و تدارکاتی که صورت می‌گیرد بستگی دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه هیئت کاراته استان با کمبود منابع مالی و حمایت‌های معنوی مواجه بوده و مورد بی‌مهری‌هایی قرار گرفته است.

جمشیدی با اظهار نارضایتی از شرایط این رشته در کشور، تصریح کرد: به‌اندازه‌ای که وزارت ورزش به سایر رشته‌ها ازجمله فوتبال، کشتی، والیبال و... اهمیت می‌دهد به کاراته توجه چندانی نمی‌کند و رسالت خود را در مورد کاراته به‌طور کامل انجام نمی‌دهد.

دبیر هیئت کاراته لرستان بیان کرد: با تمام این مشکلات باز هم هیئت کاراته با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان تعامل خوبی دارد.

وی تأکید کرد: این مشکلات روی انگیزه ورزشکاران ما تأثیر چندانی نداشته به نحوی که ما قهرمانی‌های پی‌درپی ورزشکاران استان را در سبک‌های کنترلی و غیر کنترلی شاهد هستیم.

جمشیدی افزود: در سطح کشور نیز ورزشکاران تراز اولی در تیم‌های لیگ برتری داریم به طوری که سایر استان‌ها روی کاراته آقایان و بانوان لرستان حساب باز کرده و به‌نوعی ورزشکاران ما کابوسی برای آن‌ها شده‌اند.

 دبیر هیئت کاراته استان خاطرنشان کرد: در بخش بانوان نیز فعالیت‌های خوبی اجرا شده و می‌شود و در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر کاراته کشور، بانوان ما عنوان دوم را کسب کردند، همچنین در تمام رده‌های سنی مسابقات کشوری عناوین قهرمانی را به دست آورده‌اند.

انتهای پیام


 
   1398/6/12 12:41

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار