درشهرکرد؛

رقابت های قهرمانی کاراته کشور با حضور ۱۰۰۰ ورزشکار برگزار می شود


درشهرکرد؛

رقابت های قهرمانی کاراته کشور با حضور ۱۰۰۰ ورزشکار برگزار می شود

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: رقابت های قهرمانی کاراته کشور در شهرکرد با حضور یک هزار ورزشکار برگزار می شود.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ حمید کریمی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه رقابت‌های قهرمانی کاراته کشور در شهرکرد آغاز می‌شود، اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشوری کاراته از فردا ۱۴ شهریور ماه با حضور ۶۰۰ کاراته کا آقا و ۴۰۰ کاراته کا خانم در چهارمحال و بختیاری آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: دومین دوره مسابقات قهرمانی کاراته کشور در بخش آقایان و اولین دوره مسابقات کشوری کاراته بانوان در سبک کنترلی در روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور ماه به میزبانی چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: برگزاری این مسابقات درهفت رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان است و ۱۰۰۰ کاراته کا کشور در سه رشته کاتای انفرادی، کاتای تیمی و کومیته انفرادی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی تصریح کرد: مسابقات در بخش آقایان روز پنج شنبه ۱۴ شهریور ماه و در بخش بانوان روز جمعه ۱۵ شهریور ماه رأس ساعت ۱۰ صبح در مجموعه ورزشی تختی برگزار می‌شود.


 
   1398/6/13 22:34

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار