کسب نشان های رنگارنگ ورزشکاران کشورمان در مسابقات کاراته باکو

کسب نشان های رنگارنگ ورزشکاران کشورمان در مسابقات کاراته باکو
ورزشکاران کشورمان در مسابقات بين المللي کاراته جمهوری آذربایجان موفق به کسب سه نشان طلا ، سه نشان نقره و پنج نشان برنز شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما از باکو ؛ ورزشکاران کشورمان در مسابقات کاراته جمهوری آذربایجان موفق به کسب سه نشان طلا ، سه نشان نقره و پنج نشان برنز شدند.

در این رقابت ها که با عنوان مسابقات کاراته کشورهای حاشیه خزر و دریای سیاه برگزار شد، خانم ها «شقایق امیدوند» در وزن 68+ کیلوگرم در رده سنی بزرگسالان ،« فاطمه سعادتی » در وزن 53 کیلوگرم در رده سنی بزرگسالان و «هانا حسین پور» در وزن 55 کیلوگرم در رده سنی نوجوانان هر سه در بخش کمیته موفق به کسب نشان طلا شدند. 

خانم «شهزاد شاکری» و آقایان «محسن صفرنژاد» و «محمد نوید برمک» هم هرسه در بخش کمیته به عنوان دومی و نشان نقره بسنده کردند.

5 ورزشکار دیگر کشورمان هم در این رقابت ها به نشان برنز دست یافتند .

«سعید خرمی » سرپرست تیم اعزامی از کشورمان به این مسابقات سطح مسابقات را عالی توصیف کرد و افزود: این رقابت ها فرصت مناسبی برای محک زدن توانمندی ورزشکاران کشورمان و همچنین حضور آنها در میدان های بین المللی و جهانی است .
 
این مسابقات با حضور ششصد ورزشکار در دو بخش کمیته و کاتا به مدت دو روز در سالن «سرحدچی لر» باکو برگزار شد و تیم اعزامی از کشورمان با 26 ورزشکار متشکل از 8خانم و 18 آقا در رده های سنی نونهالان ، خردسالان ، نوجوانان ، جوانان ، امید و بزرگسالان از استان های تهران ، گیلان ، مازندران ، خوزستان و کردستان در این مسابقات حضوریافته بود.
   1397/4/3 13:44

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار