تجلیل از مدال‌آوران کاراته‌کار گیلانی در المپیاد استعدادهای برتر


تجلیل از مدال‌آوران کاراته‌کار گیلانی در المپیاد استعدادهای برتر

از کاراته کاران دختر و پسر گیلانی که در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور موفق به کسب مدال شدند، تقدیر و تجلیل شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ایرنا در این مراسم که با حضور مسئولان هیات کاراته این استان در رشت برگزار شد ، چهار کاراته کار دختر و پسر و همچنین مربیان آنان که در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور حضور داشتند، مورد تجلیل قرار گرفتند.

سرپرست هیات کاراته استان گیلان در جریان این مراسم گفت: خوشحالم که کاراته کاران گیلانی توانستند در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور مدال های رنگارنگی را کسب کنند اما این تمام ظرفیت کاراته گیلان نیست.

آریامن قویدل افزود: به طور حتم با تلاش و کوشش بیشتر و برطرف شدن مشکلات موجود ، کاراته کاران گیلانی می توانند درخشش بیشتری را در میادین مختلف داشته باشند چون این استان از ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی در رشته کاراته برخوردار است .

وی ادامه داد: امیدوارم که این کاراته کاران همچنان با قدرت در رقابت های مختلف بدرخشند و در مسابقات برون مرزی همچون رقابت های قهرمانی آسیا و مسابقات جهانی حضور یافته و با افتخارآفرینی مدال ها و مقام های شایسته ای را نیز کسب کنند.

قویدل که حدود ۸۰ روز است به عنوان سرپرست در هیات کاراته گیلان فعالیت دارد، اضافه کرد: هم اینک حساب این هیات مسدود است و به همین دلیل با مشکلاتی مواجه هستیم اما امیدوارم که این مشکلات به زودی برطرف و همچنین انتخابات ریاست هیات کارته گیلان نیز به زودی برگزار شود.

در پایان این مراسم از زهرا ابراهیمی و آتنا محبوب بشری دارنده مدال طلای مسابقات المپیاد استعداهای برتر کاراته کشور، فرناز پورغلامی و مازیار حبیب پور دارنده مدال برنز این  رقابت ها تجلیل شد. همچنین آمنه زکاله و معصومه دیوبند مربیان و سیمین خداجو سرپرست تیم کاراته دختران گیلان ، حسین زرح و امیر پورمحمد مربیان تیم کاراته پسران استان گیلان در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور مورد تجلیل قرار گرفتند. 
   1398/6/16 13:11

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار