اباذری: عده‌ای بیرون گود نشستند و همه چیز را قضاوت می‌کنند/ از مبارزه با گنج‌زاده نکات زیادی یاد می‌گیرم


اباذری: عده‌ای بیرون گود نشستند و همه چیز را قضاوت می‌کنند/ از مبارزه با گنج‌زاده نکات زیادی یاد می‌گیرم

صالح اباذری ملی‌پوش کاراته گفت: یکسری افراد بیرون گود نشستند و در جریان ریز کار قرار ندارند و متاسفانه همه چیز را قضاوت می‌کنند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ صالح اباذری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص کسب مدال نقره کاراته وان ژاپن اظهار داشت: با رقیبان سرسختی مبارزه کردم و به مدال نقره این رقابت‌ها دست یافتم. فکر می‌کنم با کسب این مدال و امتیازاتی که کسب کردم در رنکینگ تک رقمی شوم. ما برای کاراته ایران تلاش می‌کنیم و امیدوارم هرکسی که حقش است به سهمیه المپیک برسد، چون مهم کسب سهمیه است.

وی در خصوص مبارزه با گنج‌زاده در مرحله نیمه نهایی تصریح کرد: مبارزه با گنج‌زاده برای من تجربه بزرگی است و از هر مسابقه‌ای که با او می‌دهم، نکات زیادی یاد می‌گیرم. دفعه قبل آقا سجاد من را شکست داد و اینبار من پیروز شدم، اما در رقابت این برد و باخت‌ها طبیعی است.

ملی‌پوش کاراته در خصوص اینکه عده‌ای از بیرون فدراسیون در حال جوسازی علیه تیم ملی هستند، گفت: یکسری افراد بیرون گود نشستند و در جریان ریز کار قرار ندارند و متاسفانه همه چیز را قضاوت می‌کنند. دوستان یک نگاهی به جدول مسابقات ما بیندازند و ببینند هر ۲۰ روز یکبار مقابل چه حریفانی قرار گرفته و چه نتایجی کسب می‌کنیم.

اباذری ادامه داد: تیم چند دوره پیاپی قهرمان جهان و آسیا شده و در هر کاراته وان هم جزو دو سه تیم برتر می‌شویم. ما آنقدر خوب نتیجه گرفتیم که با وجود نایب قهرمانی در کاراته وان ژاپن بعضی‌ها روی سرمربی تیم فشار روحی وارد می‌کنند که این کار درست نیست. ما یک تیم هستیم که با هدایت هروی کار را پیش می‌بریم و بدون توجه به حواشی برای کسب امتیازات المپیک و موفقیت کاراته ایران تلاش می‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شنیده‌ام که افرادی می‌گویند ما نباید به تمام مسابقات برویم، اما تیم ژاپن که میزبان المپیک است و از همین الان سهمیه دارد در تمام رویداد‌ها شرکت می‌کند. پس مطمئن باشید حضور ما در تمام رویداد‌های پیش رو لازم است. از زحمات مجموعه فدراسیون، کادرفنی تیم ملی و مدیرکل اداره ورزش استان مرکزی و جمشید زند که همیشه من را حمایت می‌کنند، تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/


 
   1398/6/18 15:10

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار