درخشش کاراته‌کاهای مهابادی در مسابقات چهارجانبه کردستان


درخشش کاراته‌کاهای مهابادی در مسابقات چهارجانبه کردستان

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: کاراته‌کاهای این شهرستان در مسابقات چهارجانبه کردستان که به میزبانی شهرستان سقز برگزار شد موفق به کسب ۱۴ مدال رنگارنگ شدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ قرنی مصطفی‌پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات چندجانبه کاراته آزاد با حضور ۱۵۰ کاراته‌کا از باشگاه‌های سقز، بانه، مهاباد و بوکان با در سالن شهید آبدرم سقز برگزار شد.

وی با بیان اینکه تیم باشگاه «شیرزاد» به عنوان نماینده مهاباد در این رقابت‌ها حضور داشت، ادامه داد: در پایان این مسابقات تیم کاراته این شهرستان ۶ مدال طلا، پنچ مدال نقره و سه مدال برنز کسب کردند.

وی اضافه کرد: در این مسابقات زانیار احمدی، کمال آهمند، حسین امینی، ناصر محمودیان و سعید محمدامین‌زاده نیز به عنوان داور از مهاباد حضور داشتند.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد اظهار داشت: تیم کاراته این شهرستان نیز با مربیگری و سرپرستی شیهان «رحمان احمدزاده» در قالب یک تیم ۱۹ نفره در این مسابقات حضور پیدا کرده بود.

 رشته کاراته در مهاباد یکی از رشته‌های رزمی پرطرفدار محسوب می‌شود و هر ساله نمایندگانی از این شهرستان در تیم ملی کاراته حضور دارند.

شهرستان ۲۳۷ هزار نفری مهاباد دارای ۹ هزار ورزشکار است که در قالب ۴۳ هیات، ۷۰ باشگاه خصوصی و ۲۰ باشگاه دولتی در حال فعالیت هستند. 
   1398/6/27 23:54

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار