مرحله ششم لیگ جهانی؛

مبارزه ۲۴ کاراته‌کای ایرانی روی تاتامی مسکو


مرحله ششم لیگ جهانی؛

مبارزه ۲۴ کاراته‌کای ایرانی روی تاتامی مسکو

کاراته ایران با ۲۴ کاراته کا در ششمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته در مسکو شرکت می کند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ مهرماه به میزبانی روسیه در سالن «جورجیفسکی» شهر مسکو برگزار خواهد شد. مطابق با اطلاعات درج شده بر روی سایت فدراسیون جهانی برای حضور در این مسابقات تاکنون ۶۴۲ کاراته کا از ۸۵ کشور ثبت نام کرده اند که نام ۲۴ کاراته کا از ایران در میان آنها دیده می شود.

بر همین اساس در بخش بانوان نگین باقری و فاطمه صادقی در کاتای انفرادی، سارا بهمن یار، طراوت خاکسار، شمیا آل سعدی، رزیتا علیپور و حمیده عباسعلی در کومیته انفرادی اوزان محتلف به روی تاتامی خواهند رفت. در بخش مردان هم ابوالفضل شهرجردی و متین رازی در کاتای انفرادی، مجید حسن نیا، علی مسکینی، سعید احمدی،هامون درفشی پور، سید علی کریمی، امیرمهدیزاده، امیررضا میرزایی، بهمن عسگری، علی اصغر آسیابری، مهدی قراری زاده،مهدی خدابخشی، ذبیح الله پورشیب، صالح اباذری و سجاد گنج زاده هم در کومیته به دیدار رقبای خود می روند. ضمن اینکه در کاتای تیمی مردان که ۱۲ تیم حضور دارند یک تیم متشکل از برادران زرین نعل و کاظمی از ایران ثبت نام کرده است.

طبق برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری، پنجشنبه ۱۱ مهر ماه وزنکشی کاراته کاها از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در «اچ کیو» هتل و جلسه مربیان و قرعه کشی مسابقات نیز از ساعت ۱۷ همان روز در هتل فوق برگزار خواهد شد.

جمعه ۱۲ مهرماه رقابتهای کاتای تیمی مردان و انفرادی زنان، مبارزات اوزان ۶۰-، ۶۷ و ۷۵- کیلوگرم مردان، اوزان  ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد. شنبه ۱۳ مهرماه نیز کاتا انفرادی مردان و تیمی زنان به همراه مبارزات اوزان ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم زنان، اوزان  ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان  انجام می شود. این مسابقات  یکشنبه ۱۴ مهرماه با برگزاری دیدارهای رده بندی و فینال بخش های مختلف به پایان می رسد.

امتیاز این مسابقات در رنکینگ المپیکی فدراسیون جهانی ثبت خواهد شد. 
   1398/7/2 11:48

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار