طباطبایی: آکادمی را متعلق به کمیته المپیک می‌دانیم

طباطبایی: آکادمی را متعلق به کمیته المپیک می‌دانیم
سید حسن طباطبایی درباره اقدام مسئولان آکادمی ملی المپیک مبنی بر اجازه ندادن به تیم ملی کاراته برای برگزاری تمرین بدلیل بدهی گفت: این مشکل با مساعدت صالحی امیری حل شد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رییس فدراسیون کاراته در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم ملی کاراته مردان ایران برای کسب سهمیه المپیک، اظهار کرد: تمرینات تیم ملی کاراته در آرامش و فضایی خوب در حال پیگیری است و امیدوارم تورنمنت روسیه را نیز با بهترین نتایج پشت سر بگذاریم و مسیر طولانی کسب سهمیه‌های المپیک را به خوبی به پایان برسانیم و به اهدافی که داریم برسیم.
 
رییس فدراسیون کاراته افزود: عملکرد تیم ملی کاراته مردان ایران تا امروز خوب بوده و از نتایج بدست آمده راضی هستیم. امیدوارم در رویدادهای پیش رو نیز بتوانیم حداکثر امتیازات را برای کسب سهمیه بدست بیاوریم و برای حضور مقتدر در المپیک آماده شویم.
 
وی تصریح کرد: تنها دغدغه ما در سبک وزن است که کار سختی برای کسب سهمیه داریم و از این بابت نگرانیم. خوشبختانه در سنگین وزن وضعیت خوبی داریم و مشکل خاصی برای کسب سهمیه وجود ندارد. امیدوارم در سبک وزن نیز با توجه به برنامه‌ریزی کادر فنی تیم ملی بتوانیم امتیازات لازم را جمع آوری کنیم و به هدفمان برسیم. ما بدنبال این هستیم که شرایط را به سمتی ببریم که با سهمیه کامل کومیته مردان در المپیک توکیو حضور پیدا کنیم.
 
طباطبایی درباره شرایط کاراته زنان نیز گفت: در زنان نیز برنامه‌ریزی ما بر همین اساس است و امیدوارم در این بخش نیز با توجه به حمایت‌هایی که صورت می گیرد بتوانیم موفق عمل کنیم.
 
رییس فدراسیون کاراته درباره احتمال لغو اردوی تیم ملی کاراته بدلیل بدهی به آکادمی ملی المپیک، گفت: یکسری مشکلاتی در اینباره بوجود آمده بود که باعث شد مسئولان آکادمی به ما اعلام کنند سالن تمرین به شما نمی‌دهیم. خوشبختانه با حمایت رییس کمیته ملی المپیک و مساعدت وی، این مشکل حل شد و دیگر بحثی وجود ندارد.
 
وی در پاسخ به این سوال که چرا شاهد چنین مواضعی از سوی مسئولان آکادمی ملی المپیک در سال منتهی به المپیک ۲۰۲۰، هستیم، خاطرنشان کرد: ما آکادمی را متعلق به کمیته ملی المپیک می‌دانیم و خوشبختانه شاهد حمایت رییس کمیته المپیک نیز بوده‌ایم.
   1398/7/7 08:19

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار