طباطبایی: نگاه ما کسب سهمیه کامل المپیک است/ تغییر کادرفنی برای تقویت تیم بانوان بود

طباطبایی: نگاه ما کسب سهمیه کامل المپیک است/ تغییر کادرفنی برای تقویت تیم بانوان بود
سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته گفت: نگاه فدراسیون کاراته کسب سهمیه کامل المپیک در بخش مردان و بانوان است.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سید حسن طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با اشاره به اینکه مسابقات حساسی پیش روی تیم ملی کاراته است، اظهار داشت: اواخر هفته جاری تیم ملی به رقابت‌های کاراته وان روسیه اعزام می‌شود تا برای کسب امتیازات المپیکی تلاش کند. بچه‌ها در کوران مسابقات هستند و شرایط نسبتا ایده‌آلی در رنکینگ دارند که باید تلاش کنیم شرایط را برای اعزام به تمام رقابت‌های پیش رو فراهم کنیم.
 
وی افزود: هرچه به المپیک نزدیکتر می‌شویم شرایط سخت‌تر می‌شود. تمام کشور‌ها برای کسب سهیمه تلاش می‌کنند، چون المپیک با هیچ رویداد دیگری قابل مقایسه نیست و نگاه ما کسب سهمیه کامل در بخش مردان و بانوان است.
 
رئیس فدراسیون کاراته ضمن بیان این مطلب که از باید از تمام موجودی کاراته برای رسیدن به موفقیت استفاده کنیم، تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم نیازمند اتحاد و یکدلی خانواده بزرگ کاراته هستیم. روز‌های بسیار حساسی در پیش است و کاراته‌کاهای ما به خوبی می‌دانند که المپیک چه رویداد بزرگی است و ما هم به آنها برای رسیدن به توکیو کمک می‌کنیم.
 
طباطبایی در پاسخ به این سوال که دلیل تغییر کادرفنی تیم ملی بانوان چه بود، خاطرنشان کرد: در وهله اول باید از تلاش‌های ستاره موسوی که یکی از سرمایه‌های کاراته در بخش بانوان است تشکر کنم. او در طول حضور خود در راس کادرفنی تمام تلاشش را به کار بست و امیدوارم در بخش‌های دیگر بتوانیم از توانایی موسوی استفاده کنیم. به هر حال تصمیم بر این شد که برای مسابقات پیش رو از سمانه خوشقدم استفاده کنیم و این موضوع برای تقویت تیم بانوان بود و امیدوارم این تغییرات نتیجه دهد.
   1398/7/9 11:39

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار