کسب ۴ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات بین المللی آذربایجان

کسب ۴ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات بین المللی آذربایجان
رئیس هیئت کاراته استان قم از کسب ۴ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مسابقات بین المللی آذربایجان خبر داد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" علیرضا برخورداری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات کاراته سبک‌های ماتسوشیما، کیوکوشین IFK و کیوکوشین  KWU با حضور ۱۳ کشور دنیا  در شهر باکو در جمهوری آذربایجان برگزار شد و نفرات اعزامی از استان قم با مربیگری مرتضی بهادران در این مسابقات صاحب مدال شدند.
 
وی افزود: در این رقابت‌ها در کاتای پیشکسوتان مرتضی بهادران صاحب نشان نقره شد و در کومیته رده سنی امید محمد محسن محمد میرزایی کاراته کای قمی در وزن ۷۰- کیلوگرم به مقام قهرمانی و مدال طلا دست پیدا کرد.
 
رئیس هیئت کاراته استان قم گفت: در بخش کومیته رده سنی بزرگسالان علی محمدی از کاراته قم در وزن ۷۰- کیلوگرم به مدال نقره دست پیدا کرد و در وزن ۶۵- کیلوگرم امیر حسین رشیدی کاراته کای قمی با مدال برنز به کار خود خاتمه داد.
 
برخورداری با اشاره به حضور ۲ کاراته کای قمی در مسابقات سوپر فایت KWF ساری با حضور قهرمانان ایران و روسیه بیان داشت: مسابقات سوپر فایت، جایزه بزرگ سبک کیوکوشین KWF با حضور قهرمانان ایران و روسیه روز جمعه ۱۲ مهرماه در سالن سیدرسول حسینی ساری، در استان مازندران برگزار می‌شود.
 
وی عنوان کرد: محمد اسدی و محمد صادق قنبری از استان قم در این مسابقات حضور خواهند داشت و مربیگری این کاراته کاهای قمی بر عهده محمد رضا رستمی زاده است.
   1398/7/9 13:21

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار