عسگری: باید قطار در حال حرکت کاراته را حمایت کنیم/ مسیر را محکم ادامه می دهم

عسگری: باید قطار در حال حرکت کاراته را حمایت کنیم/ مسیر را محکم ادامه می دهم
نماینده وزن 75-کیلوگرم تیم ملی کاراته، گفت: همه باید دست به دست بدهیم تا این زنجیر پاره نشود و قطار در حال حرکت کاراته با حمایت‌های خانواده بزرگ این رشته با سرعت به سمت موفقیت حرکت کند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" بهمن عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شرایط آمادگی شما پیش از آغاز ششمین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته‌وان روسیه چطور است، گفت: خدا را شکر روز گذشته پیش از اعزام به روسیه، آخرین مرحله تمرینات سرعتی خود را انجام دادیم، ان‌شاءالله که همه ملی‌پوشان به آمادگی لازم پیش از آغاز مسابقات رسیده باشند. بعد از مسابقات جام وحدت، کسالتی برایم پیش آمد اما بلافاصله این موضوع حل شد. حالا شرایط بسیار خوبی دارم، ان‌شاءالله با دعای همه مردم و جامعه بزرگ کاراته تیم ملی در روسیه موفق شود. 
 
وی در پاسخ به این سؤال که روز گذشته رنکینگ المپیکی اعلام شد، شما برای حفظ جایگاه در این رنکینگ با توجه به رقبایی که دارید چه برنامه‌ریزی‌ای انجام داده‌اید، گفت:‌مسلما همه ما در تلاش هستیم تا شرایط مان روز به روز و بعد از هر مسابقه بهتر شود. همه بازیکنان بعد از اعلام شدن رنکینگ، شرایط خود را بررسی می‌کنند و برای مسابقات پیش‌رو برنامه‌ریزی می‌کنند. کاراته‌کایی موفق است که حرفه‌ای‌تر زندگی کند و قدم‌های محکم‌تری در مسیر بردارد. جا دارد از مسئولان فدراسیون برای این حمایت‌هایی که در این طول این مدت انجام دادند تشکر کنم. همه آنهایی که ملی‌پوشان را حمایت می‌کنند، تشکر می‌کنم. 
 
دارنده نشان طلای کاراته وان در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: در این مسیری که ما هر یک ماه در یک رویداد سنگین حضور پیدا می‌کنیم، همه باید دست به دست هم بدهیم و آن کسی که لایق است، اول کسب سهمیه المپیک کند و بعد از آن در المپیک مدال کسب کند. 
 
عسگری در پاسخ به این سؤال که ششمین مرحله مسابقات لیگ جهانی روسیه را با توجه به اینکه به ماه‌های پایانی سال 2019 نزدیک می‌شویم چطور می‌بینید، گفت: مسابقات لیگ جهانی روسیه قطعاً برای همه ما سخت است. هر چه جلوتر می‌رویم و به المپیک نزدیک‌تر می‌شویم، مسیر سخت‌تر و کسب امتیاز سخت‌تر می‌شود. هر چند که بچه‌های ما چیزی کم ندارند و همه خوب هستند. تک‌تک ملی‌پوشان تلاش می‌کنند که جزو بهترین‌ها باشند. من هم خارج از این شرایط نیستم، تمام تلاشم را می‌کنم که صددرصد نفر اول رنکینگ المپیک باشم. 
 
وی با اشاره به اینکه جایگاه خوبی در رنکینگ المپیکی دارد، گفت: وقتی رنکینگ جدید اعلام شد، نفر اول وزن ژاپن است، اما چون آنها میزبان المپیک هستند و سهمیه دارند، در اصل نفر اول من هستم، به همین دلیل تمام تلاشم را می‌کنم که این جایگاه را حفظ کنم و برای اینکه بتوانم به این خواسته  خودم برسم باید چند برابر گذشته تلاش کنم تا آن بالا خودم را نگه دارم و مسیر را محکم ادامه دهم. 
 
دارنده طلای مسابقات جهانی با اشاره به مسیر دشوار المپیک خاطرنشان کرد: مسیر المپیک واقعاً سخت است، همه باید دست به دست بدهیم تا این زنجیر پاره نشود و این قطار در حال حرکت کاراته با حمایت‌های خانواده بزرگ کاراته با سرعت به سمت موفقیت حرکت کند. این موفقیت‌ها برای جامعه کاراته و کشور عزیزمان است و به نام یک نفر تمام نمی‌شود.

   1398/7/10 12:24

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار