گنج زاده، تعداد فینالیست های ایران را به عدد 4 رساند/ عباسعلی به دیدار رده بندی راه یافت

گنج زاده، تعداد فینالیست های ایران را به عدد 4 رساند/ عباسعلی به دیدار رده بندی راه یافت
سجاد گنج زاده با کسب برتری مقابل تمام رقبایش فینالیست شد و حمیده عباسعلی نیز به دیدار رده بندی راه یافت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، در پایان مبارزات سنگین وزن مردان و بانوان در ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان به میزبانی روسیه، گنج زاده به فینال رسید و فردا برای کسب مدال طلا به مصاف گوگیتا آرکانیا گرجستانی می رود.
 
حمیده عباسعلی نیز برای کسب مدال برنز فردا به مصاف

در وزن 84+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده ابتدا ۴ بر 2 راب تایمرمانس از کوراسائو را شکست داد. در ادامه یک بر صفر حسین دایخی از الجزایر ر مغلوب کرد. در سومین مبارزه با نتیجه 4 بر 2 از سد رودریگو روخاس از شیلی گذشت.
او در نیمه نهایی ۲ بر صفر مهدی فیلالی از فرانسه را برد و فینالیست شد.
 
در بخش بانوان و در وزن 68+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی ۹ بر یک بر ورا کوالوآ از روسیه پیروز شد. در دومین مبارزه یک بر صفر فریدا آلیوآ از آذربایجان را برد. سپس 5 بر یک اوفیله مولولو از بلژیک را شکست داد و به نیمه نهایی رفت.
او در این مرحله مقابل آیومی یوکوزا ژاپنی رقیب دیرینه اش و دارنده یک عنوان قهرمانی، یک نایب قهرمانی و ۲ عنوان سومی جهان قرار گرفت و یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.
عباسعلی برای کسب مدال برنز فردا مقابل ماریا تورس گارسیا از اسپانیا قرار خواهد گرفت.
 
صالح اباذری دیگر نماینده وزن 84+ کیلوگرم بود که در اولین دیدار 2 بر یک نتیجه را به دانیل جینسکی از کانادا واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.
   1398/7/13 19:31

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار