«باشگاه انقلاب» قهرمان کاراته خردسالان و نونهالان قم شد

«باشگاه انقلاب» قهرمان کاراته خردسالان و نونهالان قم شد
در رقابت ۲۹ باشگاه کاراته قم، باشگاه انقلاب قهرمان کاراته خردسالان و نونهالان قم شد و باشگاه کارن در جایگاه دوم ایستاد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، مسابقات کاراته قهرمانی استان قم رده سنی خردسالان و نونهالان و رده کمربندی زیر قهوه‌ای شنبه شب در خانه کاراته استان قم به پایان رسید و قهرمانان آینده ساز کاراته قم در این رده های سنی مشخص شدند.
 
در این مسابقات که در آمد حاصل از آن جهت کمک به هموطنان سیل زده اختصاص پیدا کرد ۱۵۰ شرکت کننده از ۲۹ باشگاه استان در رده سنی خردسالان و نونهالان حضور داشتند که در پایان باشگاه انقلاب با ۷ طلا، ۲ نقره و ۱۳ برنز صاحب مقام نخست شد.
 
عنوان نایب قهرمانی به باشگاه کارن رسید که در این رقابت ها ۵ طلا، ۴ نقره و یک مدال برنز کسب کرد و باشگاه پولاد با مجموع ۵ طلا، ۳ نقره و ۷ برنز در جایگاه سوم مجموع مدال های توزیع شده این مسابقات قرار گرفت.
 
در رده بندی به تفکیک رده های سنی، در رده سنی خردسالان باشگاه خبیر با کسب ۴ طلا و یک مدال برنز در جایگاه نخست قرار گرفت و باشگاه های آوای رزم با ۳ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز و ملی پوشان با ۳ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز دوم و سوم شدند.
 
همچنین در رده سنی نونهالان، باشگاه انقلاب با کسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره و ۳ برنز در صدر ایستاد و باشگاه کارن با ۳ طلا و ۲ نقره و باشگاه پولاد با ۲ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز رده های دوم و سوم این بازه سنی را به خود اختصاص دادند.
   1398/7/14 11:53

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار