لیگ برتر کاراته وان روسیه

عباسعلی به مدال برنز نرسید


لیگ برتر کاراته وان روسیه
عباسعلی به مدال برنز نرسید
کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان با قبول شکست در دیدار رده‌بندی ششمین مرحله مسابقات لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۱۹ به مدال برنز نرسید.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم، روز پایانی از ششمین مرحله رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان در سال 2019، از صبح امروز(یکشنبه) در روسیه آغاز شد و حمیده عباسعلی کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان در دیدار رده‌بندی وزن 68+ کیلوگرم با نتیجه 3 بر 2 مغلوب ماریا تورس گارسیا از اسپانیا شد تا او نیز مانند طراوت خاکسار در رسیدن به مدال برنز ناکام بماند.
 
عباسعلی برای حضور در دیدار رده‌بندی  وزن 68+ کیلوگرم،  ابتدا در دور نخست با نتیجه 9 بر یک از سد ورا کوالوآ از روسیه گذشت و در ادامه فریدا آلیوآ از آذربایجان را یک بر صفر برد. 
 
او در دور سوم نیز مقابل اوفیله مولولو از بلژیک 5 بر یک به برتری رسید اما در دیدار نیمه‌نهایی با شکست یک بر صفر مقابل آیومی یوکوزا از ژاپن از صعود به دیدار نهایی بازماند. 
 
در ادامه مسابقات و از ساعاتی دیگر ذبیح‌الله پورشیب، سجاد گنج‌زاده، سارا بهمنیار، رزیتا علیپور برای کسب نشان طلا ز به روی تاتامی خواهند رفت.
 
ششمین مرحله رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان در سال 2019 با حضور 642 کاراته‌کا از 85 کشور جهان از روز جمعه 12 مهرماه در شهر مسکو روسیه آغاز و امروز با برگزاری رقابت‌های رده‌بندی و نهایی به پایان خواهد رسید.
   1398/7/14 14:19

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار